Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana_studentka

Moi rodzice nie lubią mojego chłopaka, bo jest po zawodówce!

Polecane posty

Gość załamana_studentka

Cześć, pewnie już powstał ten temat, ale nie mogę go odnaleźć. Mam 21 lat, mój problem polega na tym ze od 5 lat jestem z chłopakiem, którego bardzo kocham, jednak od początku moja mama i tata byli przeciwni temu związkowi ponieważ, chłopak którego kocham nie ma rodziców, oboje zmarli na raka. Po 4 latach udało mi się ich jakoś do niego przekonać. Okłamałam mamę, że P. skończył technikum choć prawdą jest to ze ukończył zawodówkę, zmusiła go do tego sytuacja życiowa, ponieważ w tym momencie kiedy on wybierał szkołę średnią jego rodzice zachorowali, i musiał wybrnąć z tej sytuacji, a mianowicie nie miał nikogo kto mógł by go utrzymywać w momencie gdy on będzie kończył szkołę. Od momentu kiedy skończył szkołę pracuje ciągle, w różnych zawodach, od 2 lat jest za granicą gdzie ma stałą prace na umowę ja aktualnie jestem na 2-gim roku studiów. Jednak kilka dni temu kłamstwo wyszło na jaw, że mój chłopak jest po zawodówce, mama i reszta rodziny znów są przeciwni twierdzi ze to nie chłopak dla mnie i nie widzi w przyszłości naszego związku, można powiedzieć ze kazała mi zerwać tą znajomość, a ja nie mam najmniejszego zamiaru tego robić, bardzo go kocham i wiem ze jest w stanie zapewnić mi godna przyszłość i potrafi o mnie zadbać. Jak przekonać rodziców do tego że jeśli ktoś jest po zawodówce nie znaczy że nie bedzie miał pieniedzy w życiu, szczerze mówiąc to on aktualnie zarabia 5 razy tyle co moi rodzice, a jednak to ich nie przekonuje, bo co z tego ze pracuje za granicą jak mmnie tam wywiezie, i czeka mnie praca fizyczna,a oni nie po to daja mi pieniadze na studia. Forumowiczki proszę was pomóżcie mi nie wiem jak wybrnąć z tej ciężkiej sytuacji!! Wiem że wiele osób mialo (ma) takie problemy i moze jakos udalo sie z nich wyjść. Może wasze sposoby mi jakoś pomogą. Z góry dziękuję za waszą pomoc. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz zaraz, jesteś na studiach więc jesteś dorosła, tak? To w czym problem? Nie mają prawa się wtrącać w Twoje życie natomiast do dopóki nie ukończysz 26 roku życia i się uczysz, muszą Cię utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_studentka
niby tak, ale to nie jest takie proste jak się wydaje. Kłócąc się z mama powiedziałam jej ze nie chce od niej zadnych pieniedzy, własciwie zostałam bez wyjśćia, chłopak zaproponował ze bedzie mi wysyłac pieniadze ale tez nie chce go wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_studentka
poza tym zawsze bardzo liczyłam się ze zdaniem rodziców, ale w tym temacie nie moge ich poprzec bo nie moga za mnie decydować, ale oni tego nie rozumieją, a wybierajac chlopaka nie chce stracic rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×