Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoposlubi

"Program telewizyjny "Kto poślubi mojego syna?"

Polecane posty

Gość Ktoposlubi

ZGŁOŚ SIĘ DO KOLEJNEJ EDYCJI PROGRAMU „KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?”! Każdy z nas szuka prawdziwego i wyjątkowego uczucia. Co jednak zrobić, gdy czas mija nieubłaganie a na Twojej drodze nie pojawiła się dotąd odpowiednia osoba? Czasem szczęściu trzeba pomóc i wziąć sprawy w swoje ręce! Nie czekaj - zgłoś się do kolejnej edycji programu: „Kto poślubi mojego syna?”! Ten program daje wyjątkową możliwość poznania ciekawych osób, którzy tak jak Ty szukają szczęścia w miłości. Jeśli masz problem z nawiązywaniem nowych znajomości lub ciągle trafiasz na niewłaściwych partnerów pomożemy Ci to zmienić! Do programu mogą się zgłaszać: - Wolni mężczyźni, którzy nie odnaleźli dotąd swojej drugiej połówki i nadal mieszkają ze swoimi mamami. - Sympatyczne mamy, które pragną żeby ich synowie w końcu znaleźli odpowiednią partnerkę, ustatkowali się i w końcu wyprowadzili się z domu. - Wolne kobiety, które marzą o prawdziwym uczuciu, ale nie boją się o nie zawalczyć. Aby zgłosić się do programu należy wysłać maila na adres ktoposlubimojegosyna [e] tvn.pl wraz z aktualnym zdjęciem. W treści wiadomości proszę napisać kilka słów o sobie i pozostawić numer kontaktowy. Miejsce zamieszkania, wykształcenie i wygląd nie mają znaczenia. Czekamy na poważne zgłoszenia od osób, które mają już dość samotności i marzą o romantycznych chwilach we dwoje. Ten program to realna szansa na prawdziwy i trwały związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej beznadziejny - powiem wiecej - szkodliwy program - matki - idiotki, dziewczyny bez honoru, targ niewolnic, o facetach maminsynkach nie warto gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie matki wybierające żonę dla syna, zgłaszają się takie rodziny by pokazać swoje domy i bogactwo, zastanawiam się czy on sam nie może poznać fajnej normalnej dziewczyny. A te uczestniczki to beznadzieja i pusto mają w głowie,lecą na bogatego faceta z zarozumiałą matką u jego boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program to realna szansa na prawdziwy i trwały związek! a ja myslałam ze realna szansa na zrobienie z siebie zdesperowanej k... na oczach całego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka jest? 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×