Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu ktoś,kto nie ma kontaktu z własnym dzieckiem?

Polecane posty

Gość gość
Nie rozumiesz? Przeanalizuj kroniki kryminalne i dane odnośnie sprawców przestępstw. Skoreluj. To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mój byly, ożenił sie, urodziło im sie dziecko a on sobie wyjechał za granice i juz minęło 10 lat jak syna nie widział. Rozmawiałam z ńim rok temu, powiedział ze nic go z nimi nie łączy i nie chce kontaktu bo juz ma nowa rodzine.:/ gość wczoraj gość dziś Aż się nóż w kieszeni otwiera jak się czyta takie historie. smutas.gif I to na ogół facetom najłatwiej zapomnieć o własnym dziecku. Współczuje, bo twój syn musi ciężko to znosić. XXX xXX Nie, to nie moj syn, tylko syn jego i jego zony z która sie ożenił kiedy my ze sobą zerwaliśmy. Ciszę sie ze z nim dziecka nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znam wiele osób z takich rodzin i jakoś wyrośli z nich porządni ludzie,za to nie zaprzeczysz,że są przypadki kryminalistów z tzw. porządnych domów. Nie ma reguły. Zastanawia mnie rada,którą udzieliłeś osobie,którą uważałeś za autora tego tematu.Otóż on może jeszcze ''wychować'' swojego syna a przecież chłopak ma 18 lat,jest już w pełni ukształtowany.Oni mogą jedynie zbudować relację,ale za wychowała go matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę kronik czytać po nieletnich złodziei których łapie, najczęściej przyjeżdża dwoje wyelegantowanych rodziców dobrą furą. Mają oboje rodziców tylko żadnego z nich dzieci nie obchodzą. Nie potrzeba dwóch rodziców wystarczy jeden dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda,ale niektórzy lubią generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn miał 9 lat jak mój ex i jego ojciec nas porzucił, chociaż mieszka 2 km od dziecka, nie spotyka się z nim, bo twierdzi, ze jego "nowe dziecko"- cyt. oryginalny potrzebuje więcej opieki, bo jest małe. Nie buntowałam syna, nawet zaprowadziłam go do psychologa, bo 3 lata nie mogł poradzic sobie z odrzucenie. Dzisiaj nie chce sie z ocem widywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy jak ten powyżej to zwykłe dziecioroby, bez uczuć wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojcem mojego dziecka jest osobą publiczna i facet od 12 lat nie widział dziecka! Płaci 250 zł alimentów! O więcej nawet nie wnoszę bo byłaby wojna w sądzie. . A brzydze się z nim spotkać! Sama utrzymuje dziecko. Zostawił mnie w ciąży bo stopowałam jego karierę! Oj mogłabym dopiero ja zastopować ale nie chce zemsty i tak nic nie rozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam kontaktu ze swoim dzieckiem. Jestem matką i strasznie cierpię z tego powodu. Robię wszystko, co mogę, żeby znowu z nim być. W zasadzie żyję dzieckiem, którego nie ma. Zaczynam już tracić siły i coraz częściej myślę, żeby się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ile lat ma twoje dziecko? Jak doszło do tego,że nie możecie się widywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 8 47
Moje dziecko ma teraz ponad 3 lata. Pierwszy raz mąż je uprowadził kiedy miało 10 miesięcy. Na chwilę je odzyskałam, ale później zrobił tak jeszcze dwa razy. Nie widuję mojego dziecka, bo mąż nie dopuszcza do kontaktów. I jak się okazało jest bezkarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprowadził? Twoje dziecko przebywa w Polsce? Nie mieści mi się to w głowie, że coś takiego w ogóle może mieć miejsce. Bardzo ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam kontaktu ze swoimi dziećmi. Starszy ma 4 lata a młodszy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz odebrane prawa rodzicielskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex nie ma kontaktu z własnym dzieckiem. Dziecko ma 9 lat, za ojca uważa mojego męża. Mam nadzieje, ze eks dostanie kopa w dupę jak będzie się chciał skontaktować z dzieckiem po wielu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.19 A Twój ex ma jeszcze jakieś dzieci? Mam nadzieję,że w przyszłości nie będzie ciągał twojego syna po sądach,o alimenty, bo i takie rzeczy się zdarzają. Dobrze,że chłopiec ma oparcie w ojczymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz nie ma kontaktu ze swoimi dziecmi . Wiazalo sie to tyko z problemami,wymaganiami i dostosowaniem do ich zycia. Po wielu latach w sadzie wreszcie mozemy zaczac zyc normalnie. To ze maz nie widuje sie z dziecmi ,moga tylko podziekowac maDce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00'34 A to małe,nieletnie dziecko miało się dostosować do trybu zycia i wymagań ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.04.2018 Mój eks nie ma innych dzieci, ma starsza od siebie żonę z dorosła ciórką. Kiedyś twierdził, że dziecko jest za małe i na razie nie warto się z nim kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'20 ło matko,co za negatywny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 14:20. Oczywiście mój były twierdzi, ze przeze mnie nie ma kontaktu z dzieckiem, a sam był tylko ciekawy jak wyglada i prosił o zdjecie, oczywiście nie dostał. Myśli, że jak dziecko będzie dorosłe to będzie miało z nim kontakt. Mój mąż jest dobrym ojcem i teraz to nawet ja nie chcę kontaktów biologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 22:02 Dziecko pewnie samo nie będzie chciało kontaktów z takim ojcem a spróbuj wystąpić o odebranie praw rodzicielskich, dopiero wtedy tatuś przypomni sobie o dziecku. Twój mąż mógłby zaadoptować syna,ale zawsze istnieje obawa,że ex coś odwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przedmówcy, mój eks ma odebrane prawa rodzicielskie od ukończenia drugiego roku życia dziecka. Na rozprawę nawet nie przyjechał, za to kilka lat później założył mi sprawę o obniżenie alimentow. Płaci tylko przez komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój eks ma odebrane prawa do dziecka i musi płacić alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty z kwietnia, kogo ty pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×