Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika11

Barbara Fiszer krawcowa

Polecane posty

Gość Dominika11

W końcu dobra krawcowa , nie było łatwo ale znalazłam. Pani Barbara Fiszer to naprawdę godny polecenia fachowiec o co nie łatwo w dzisiejszych czasach. Pani Barbara Fiszer zasługuje na najlepszą opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok! ale napisz skad jest pani Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika11
Fakt nie napisałam, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosze o adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie a czy wiecie cos o hurtowni migro – tex? Tam jest b.duzy wybór tkanin na odzież damską http://migro-tex.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.Lekceważy klienta i nie wykonuje prawidłowo zleceń.Nie polecam również ze względu na jej pracownicę, która łaskę robi, że odbiera zlecenie.Ubrania nie były gotowe w umówionym dniu i jeszcze źle wykonane.Do dziś mam zepsuty humor jak zakładam płasz, za którego przeróbkę głupia zapłaciłam 80 zł a nic nie zrobila i chodzić się nie da. ODRADZAM STANOWCZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam korzystanie z usług tego zakładu. W wyznaczonym dniu odbioru pracy (wymiana podszewki w płaszczu) otrzymałam telefon od osoby całkowicie niezorientowanej w ustaleniach, które zostały dokonane w czasie oddawania przeze mnie płaszcza, a która miała wykonać pracę. Podszewka źle, krzywo skrojona, różnica w długości podszewki w rękawach dochodzi do 5 cm, płaszcz źle się układa, właściwie nie nadaje się do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×