Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnąć

Polecane posty

Gość gość

Cześć, chciałabym wam zaprezentować dość ciekawy produkt jakim jest african mango, mi bardzo pomógł i chciałabym wam polecić, naprawde warto kupić jeśli chce sie szybko schudnąć :) http://nplink.net/BllToA2j African Mango jest rozwiązaniem dla osób, które są zawiedzione stosowaniem licznych diet odchudzających, nie przynoszących oczekiwanych rezultatów. To preparat, który w bezpieczny sposób pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową oraz utrzymać i kontrolować prawidłową masę ciała. Okres trwania badań obejmował 4 tygodnie. Po tym czasie osoby przyjmujące afrykańskie mango zmniejszyły swoją wagę ciała aż o 5,26%! Natomiast u osób zażywających placebo procent wagi ciała spadł jedynie o 1,26%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2324
Polecam! kupiłam i nie żałuje :D cena jest dość przystępna ale efekty są oszołamiające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_85
ooo moim zdaniem zdrowa lekka dieta i ruch:) Efety będą bez łykania tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrcia89
Wiecie co słyszałam że wcale nie jest łatwo schudnąć kiedy się źle zabiera za odchudzanie. Każdy jest inny ma inne predyspozycje i uwarunkowania genetyczne. Od tego warto zacząć dlatego ja robię sobie test DNA http://codeofme.com/pl/ i dopiero wtedy będę wiedziała na co zwracać uwagę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tyle osób pisze o tabletkach? nie ma lepszych efektów od zdrowego odchudzania, dieta plus ćwiczenia działają cuda bez skutków ubocznych jakie niesie łykanie tabletek, nie ma nic za darmo, jak nie posprzątasz to masz bałagan, nie pracujesz nie masz pieniędzy gdybyś zjadła całe opakowanie tabletek, więc pomyślmy trochę, i dajcie sobie tydzień jedz zdrowo regularnie do tego spacer jazda rowerem a zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z tabletek, suplement diety Slimcea. W krótkim czasie tak zahamował u mnie łaknienie i przyśpieszył przemianę że już pierwszego miesąca kuracji miałam bardzo fajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie te tabletki mają pomóc.Mi Foreverslim pomógł dopiero w momencie jak zmieniłam dietę .O wszem kilogramy spadały ale w ciągu dwóch tygodni schudłam tylko 1 kilogram.Ale tak w sumie udało mi się dzięki niemu schudnąć 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze lepiej chudnac bez tabletek,ale z tabletkami szybciej i skuteczniej,a wakacje za pasem....ja polecam www,actislim.pl:)jest super i sama aplikujesz bo jest w formie proszku,lub tabletek....poczytajcie sobie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsofja
Kupiłam Afrikan Mango:http://nplink.net/btkjP7vM Do gustu przypadł mi jego skład. Podoba mi się to że w jego składzie są tylko naturalne składniki. Mimo tego że nie ma w nim chemii tabletki działają . Już udało mi się na nich schudnąć 6 kg. Oby tak dalej to do lata zrzucę całą nadwagę. Po za tym zamierzam jeszcze rzucić palenie mam nadzieję żę uda mi się zrobić te dwie rzeczy jednocześnie:) Trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo mogę powiedzieć o slimcea bo tylko je stosouje. Hamowanie łaknienia faktycznie na plus, szybsza przemiana materii również, spadek wagi bardzo zauważalny zwłąszcza po 2 tyg stosowania. Warto stosować jeśli samemu mamy problem z odchudzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Afrikan Mango i to właśnie te tabletki moge polecić jako te które w moim przypadku się sprawdziły: http://nplink.net/btkjP7vM .Dzięki nim pozbyłam się nadwagi .Może to nie było łatwe bo ciężko mi było się przestawić na mniejsze porcje i na zdrowsze jedzenie ale w końcu się udało.Teraz ważę tyle ile powinnam i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisaij zamówiłam slimcea. Warto zaryzykować... niedługo wakacje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecodywałam się slimcea równiez po opiniach. Opiniach z sieci ale również opiniach koleżanek które stosowały tabletki Slimcea. Warto było bo schudłam na nich 11kg bez większego wysiłku. Jedynie podstawowej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
http://www.e-odchudzanie.com.pl/piperyna-opinie.html Piperyna Forte naprawdę działa o czym przekonałem się na własnej skórze. Jednak trzeba ciągle prowadzić aktywny tryb życia. Do tego dochodzi odpowiednia dieta. Kuracje masz zaplanowaną na 2 miesiące. Po 3 tygodniu powinnaś zauważyć już zmiany w wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciąży zmagałam się z nadwagą i przetestowałam wiele tabletek na odchudzanie. Szczerze - żadne nie przyniosły spektakularnych efektów. Zaczęłam odżywiać się regularnie, a zamiast podjadania - przerzuciłam się na herbaty. Zawsze kiedy miałam ochotę na batonika, paluszka czy chipsa, robiłam sobie dobrą ziołową herbatę. Oczywiście jak dla każdej młodej mamy liczyła się dla mnie cena i łatwość jej kupienia, więc przerzuciłam się na herbaty z serii DOZ. Aptekę mam po drugiej stronie ulicy, więc przetestowałam chyba wszystkie :) moja ulubiona to "dbam o urodę" - pijam wtedy, kiedy mam największą ochotę na słodycze. Moim zdaniem zrezygnowanie z podjadania to najlepsza dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie odchudzanie z Foreverslim właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katri43
W dwa miesiące 12 kg mniej! Dzięki treningowi w domu na rowerku, ograniczeniu Coli i stosowałam oryginalne Mango http://nplink.net/8VpqOqTl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrykańskie mango tylko od producenta vital progres na https://africanmangosklep.pl/, fachowa obsługa bez problemu można z nimi skontaktować się, rozwieją wszelkie wątpliwości. Do tego sam preparat jest skuteczny, ma najsilniejszą dawkę ekstraktu, po miesiącu schudłam ponad 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również bardzo pomógł Foreverslim.Miałam dość sporą nadwagę.Ale jakoś pomału z pomocą tych tabletek uporałam się z tym.Warto było się przemęczyć te trzy miesiące.Bardzo bałam się efektu jo-jo ale całe szczęście nic złego się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również bardzo pomógł Foreverslim.Miałam dość sporą nadwagę.Ale jakoś pomału z pomocą tych tabletek uporałam się z tym.Warto było się przemęczyć te trzy miesiące.Bardzo bałam się efektu jo-jo ale całe szczęście nic złego się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi32L
Ja polecić mogę na szybkie odchudzanie to co sam robiłem a były to w domu trzy razy w tygodniu brzuszki suplementacja oryginalne Acai http://nplink.net/Jhfxq1v4 a na zewnątrz co drugi dzień spacery. Schudłem 14 kg i jak na razie odchudzam się dalej chcę jeszcze schudnąć 10 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JessXoXo
Tez mam ten sam problem, po przymiarce ciuchów na lato stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam ostatnio. Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z wątków tego forum dziewczyny polecały Sibutramine 20mg, który odpowiada za redukcję wagi i tłumienie poczucia głodu. Podobno rewelacja. Zamówiłam z linku, który podawali od polecanej dziewczyny (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/568250078/Phentermine-sibutramine-biphasic-slim-sibutramin-epherdine-sprawdzenie-zawartosci.html i tyle, od poniedziałku zaczynam. Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartość przy odbiorze bo trochę obawiałam się oszustów. Jakie rezultaty będę miała z zbędnymi kilogramami? zobaczymy :P ale jestem dobrej myśli bo dziewczyny z forum przechwalały się swoimi osiągnięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. patrząc na moje wcześniejsze osiągnięcia wcześniejsze, to obecnie 14 kilo mniej jakie udało mi się uzyskać, można porównać uważam, przynajmniej do zdobycia Giewontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://uploads.disquscdn.com/images/1929b9998fe96fd080e2b71488da4f2793d75aac83ac25f6122f882f4c9884ee.png Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek 89

Ja nie mogę ni schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genia

Darek ale chcesz wogole schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Kiedyś sama byłam otyła i po 4 latach udało mi się schudnąć metodą która jest opisana na tym blogu:

dietalux.wordpress.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×