Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mogę tak ubrać niemowlę

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że to może głupie, ale to moje pierwsze dziecko i mam problem z ubieraniem go. Jest 17 stopni, słońce, lekki wiatr. Syn ma 5 miesięcy, wystarczy jak założę mu body z długim rękawem i na to taka zwykłą bluzę, a na dol spodnie i skarpetki, na glowe cienka bawełniana czapka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tak nie ubrala ale to ja. dla mnie za lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że może być. Przy 17 stopniach C nie powinien zmarznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym założyła do tego co wymieniłaś cienką kurteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może zamiast tej bluzy założę taka przejściowa kurtkę na polarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast bluzy kurtka może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ubierz tak jak napisalas tylko przykryj kocykiem . Nie przegrzewaj dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dziecko ubiera się o jedna warstwę cieplej niz siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma prawie 3 lata i jeszcze nie chodzi w samej bluzie tylko na wierzch zakładam mu kamizelkę, wiec moim zdaniem troszkę za lekko, dziecko nie będzie chodzić tylko leżeć wiec sie nie rozgrzeje, tez bym na to jakas cieniutka kurtkę jeszcze ubrala, wiatroweczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze ok. zalezy jaka ta bluza, nieraz w bluzie cieplej niz w kurtce a na pewno wygodniej, wrzuc sobie jeszcze cos pod wozek i kocyk, w razie wu nakryjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie w miarę ok, ale też bym zapakowała raczej w polarowy dresik albo dała chociaż polar na górę. No i ja zawsze dokładałam jakieś wełniane czy polarowe butki, małemu szybko stopy się wyziębiały. Czapka nie wiem po co, nie dawałam przy takiej pogodzie, ale dla świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest Ok nic nie zmieniaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym założyła cienkie rajstopy i na to cienkie spodnie, body z długim rękawem i na to grubsza bluza albo cienka kurteczka i bawełniania cienka czapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
body na krotki,koszulka na dlugi,bluza ale nie taka cieniutka. dresik skarpetki i jakies paputki. koc do okrycia jak zasnie albo bedzie chlodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kur... To tylki w pl fanatyczki polaru. To najgorsze gowno dziecko sie upoci nic wiecej nie orzepusCza powiwtrza a pozatym na takie slonce polar??? Ubierz sie w polarowa bluze i wyjdz zobaczysz jakie to fajne. Dobrze autirko napiaalas tak ubierz i wystarczy. Moja ma rok jest 18 stopni lekki wiatr miala body z krotkim cienki sweterek legibsy skarpetki i balerinki. Bez czapki nie zmarzla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym założyła do tego cienką kurteczkę ale czapki napewno bym nie zakładała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 stopni w kwietniu to nie lato 5 miesieczne dziecko leży mało się rusza co innego niz roczniak kocyk na pewno zawsze cos w zapasie w torbie gdyby w cieniu było jednak chlodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RAJSTOPY I SPODNIE???? PRZY TEMPERATURZE POWYŻEJ 5 STOPNI???? Ludzie.. dziś prawie wszędzie jest 14-20 stopni, a Wy kurtki, rajstopy, czapki... no nie przesadzajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 14mies i bez czapki jest już odkąd temp utrzymuje się ok 15st. Czasami jak jest wiatr i nie ma słońca to zakładam szeroką opaskę. Dziś było 16 st i słońce, mały wiatrek. Miała na sobie body z krótkim rękawem na to bluzkę z długim. Do tego getry i skarpety. To tyle, po drodze do domu sięgnęła jeszcze te skarpety wiec była bez. Wy jesteście jakieś chore, ale na mózg. Po cholerę te bluzy z kortkami, rajstopy pod spodnie i jeszcze te nieszczęsne czapki na każdą okazję...wystarczy bluza w torbie jakby miało się ochłodzenie i tyle. Później dziwota, że dzieci chorują non stop, okna otworzyć w domu nie można bo od razu przewieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze autorko, koc tylko wrzuć pod wózek w razie jakby się ochłodzilo. Bez czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dobrze byś ubrała, tu na kafe prawie same fanatyczki przegrzewania rodem z przed I WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój, odkąd jest ok 8 stopni, to nosi z daszkiem, a jak ciepło to wcale ma 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest niemowle 5msc,a nie roczniak i to,ze niby jest 17s wcale nie znaczy,ze taka jest odczuwalna. czapki i rajtek bym nie zakladala ale bluzke na dlugi,bluze cienka,body na ramiaczka i spodenki bym zalozyla. bluze zawsze moge rozpiac. wiatr lekki ale moze byc zimny a takie dziecko przeciez tylko lezy. piszecie tutaj,ze przegrzewamy dzieci ale ja jako jedyna w mojej miejscowosci nie ubieram dziecka jak na syberie. tylko tutaj takie wyszczekane jestescie,bo na ulicy to was nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Ty myślisz, że kafeteria to Twoja wiocha? Mieszkam w małej miejscowości i tu właśnie jesteśmy odmieńcami, moje dziecko biegało dziś boso, w krótkim rękawie i leginsach. Hartowane od małego i zdrowe jak rydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama idź sobie na boso pohasać po trawie jak taka mądra jesteś ;) żałosna przesada.. Co do tematu zalozylabym do tego cienka kurteczkę i cienka czapka przy wietrze tez jest raczej na miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu cie zdziwie,bo moje tez zdrowe jak rydz nawet kataru nie mialo,a uwazam,ze ubieram dosc lekko. bez przesady w obie strony. boso hasac? no bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym grubszą bluzę założyła bo jednak dzieciak leży a tak to ok. Ja własnie tak dzisiaj swoje 6 m-ce ubrałam i do wózka, bez kocyka i okrycia. i byłam jedyna na spacerze, ktora nie miała plandeki założonej na gondole, a myslałam że z tym przegrzewaniem to mit. Najlepszy był koleś krótki rękaw, spodenki, a dziecko w gondoli z plandeką i wystające koce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam się dziś opalać tak gorąco było w Krakowie. Polary? przy 20*C?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×