Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość A

Wystrój sali

Polecane posty

Gość gość A

Hej! Mam problem poniewaz sala jaka zamówilismy na nasze wesele jest w ciemnych kolorach tj. jakiś szary czy niebieski brudny kolor ścian. Dodam że jest to zwykła świetlica wiejska. W dodatku ma ona metalowe krzesła z niebieskimi siedziskami. W dekoracje sali wchodzą granatowe wazony na kwiaty i takiego samego koloru kokardy które wiszane są w oknach. Problem w tym że nie mam pojęcia jak udekorować salę, dodam że bedziemy robic to sami bo u nas nie ma dekoratorów sal... Teraz pytanie: na jaki kolor wystroić salę (nie lubie niebieskiego koloru więc od razu odpada, granat jest zbyt ciemny wiec tez nie może być). BŁAGAM POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, w Twoim przypadku biel będzie strzałem w dziesiątkę! Dobrym pomysłem będzie też odcień kości słoniowej. Takie barwy doskonale będą komponować się szarością a nawet niebieskim na ścianach. Nie będą się na pewno gryzły z metalowymi elementami mebli. Takim zabiegiem rozjaśnisz pomieszczenie, nadając mu świeżość i subtelność. Dodałabym również gdzieniegdzie ciepły odcień fioletu. Podobny do batystowego fioletu z naszej kolekcji. Dzięki temu nadasz wnętrzu lekkiego „pazura” ;) Jeśli całość utrzymasz w takiej kolorystyce nadasz wnętrzu spójność i już nie będzie tak nijako. Pomyślmy nad dodatkami, które mogłabyś wykorzystać. Oprócz naczyń, serwetek, wstążek, może wrzosy w białych doniczkach? Nie przejmuj się, nie jest tak źle! Dodatki mogą zdziałać cuda ;) Powodzenia i dobrej zabawy na weselu! Ekspert Dekoral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×