Gość gość Napisano Kwiecień 23, 2015 Witam. Miał ktoś kiedyś dostać przelew pieniędzy z szkoły cosinus za przyprowadzenie uczniów.? Ile to trwało.? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach