Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wymarzony dom i brakuje mi 100tys.. Pomysł jak zdobyć ?

Polecane posty

Gość gość

Witam.. Porywam się wszystkiego , dlatego też i tutaj proszę o pomoc.. Jest mój wymarzony domek.. Właściciel ma problemy finansowe i chce go szybko sprzedać.. Istne marzenie.. Cena atrakcyjna 250 tys zł za 180 metrowy dom z wielkim podwórkiem.. No to lecę po bankach i zonk.. 150 tys zł to moje maksimum no i praktycznie na większe raty mnie po prostu nie stać.. Zbrakło głupich 100 tysięcy.. No i co ja mogę zrobić ? Odpuścić największe marzenie życia, bo zwyczajnie mam "dupowatą" pracę, choć ze średnim wykształceniem raczej jest to górna półka.. Proszę, doradzicie mi coś ? Szukam i patrzę i nic.. A czas ucieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm rzeczywiscie 250tys za domek to nieduzo, podejrzewam ze chodzi o mala miejscowosc. Ale tobie nie brakuje 100tys tylko 250tys, bo nie masz z tego co mozna wywnioskowac zadnych oszczednosci. Potencjalny kredyt na 150 tys tez kiedys trzeba bedzie splacic, co moze byc duzym obciazeniem przy niewysokiej pensji. Dlatego bank madrze postapil i nie zaproponowal ci wiekszego kredytu. Wiem, ze to smutne i moge sobie wyobrazic jak sie teraz czujesz. Ale niestety musisz pogodzic sie z mysla, ze nie stac ciebie na ten dom :( I jedyne co mozesz zrobic to albo kupic cos tanszego, albo szukac innej pracy :( Ale nawet wtedy na uskladanie wiekszej sumy potrzeba czasu. Tylko nie korzystaj z pozyczek z drugiej reki bo odsetki pociagna ciebie na dno. Dobrze ci radze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Weź kredyt. My tak zrobilismy gdy brakowało nam kasy na budowę. Teraz jesteśmy w trakcie budowy. Myślimy o zrobieniu szklanej fasady. Z tego co wiem takimi rzeczami zajmuje się firma http://stefania.pl/fasady-szklane-wentylowane-realizacje/ i chyba się do nich zgłosimy. zależy nam na jak najlepiej wykonanej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×