Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ulec mojemu chłopakowi ....

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy parą kilka lat, od jakiegoś czasu staramy się o dzidziusia i tutaj dzielą nas małe spory odnośnie imienia. Mój chłopak usilnie prosi byśmy dali imiona( dla chłopczyka i dziewczynki) takie jak kiedyś wymarzyła sobie jego była dziewczyna z którą podobno też chciał mieć dzieci. Nie chcę spełniać jej marzeń bo to moje życie a on do końca chyba się mentalnie nie rozstał z byłą, bo niby jak mam to interpretować? Ja wybieram imiona w razie co a on co chwila jak bumerang wraca z tymi imionami które wybrała jego była chyba ma nadzieję że w końcu się przekonam. Niestety nie akceptuję tego tylko jak mu to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie rozstał się mentalnie z byłą a Ty dziecko z nim planujesz??? boki mozna zrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham i po co zrywać boki. Nie rozumiem tylko dlaczego chce powielać marzenia z byłego związku w naszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo, nie ma tak głupich kobiet jak autorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nadal kocha byłą i sobie będzie wyobrażał, że te dziecko to ma jednak z nią. Ręce opadają na głupotę autorki, dziecko planować z kimś kto nadal emocjonalnie jest w związku z byłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajcuje cię obrażanie innych? Nie miałaś nigdy wątpliwości czy co ? Ja tylko pytałam by nie utonąć w rozmyślaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×