Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna980

Gdzie kupić garnitur w Toruniu?

Polecane posty

Gość juuulek66

Piękne garnitury mają w Pako Lorente. Mają również modele w dużych rozmiarach, warto wejść do nich na stronę i przejrzeć ofertę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno otworzyli naprawdę świetny sklep przy Szosie Lubickiej w Toruniu. Jak dobrze pamiętam - Marcus Kerr. Byłem, widziałem i oglądałem 🙂 Ba! Nawet kupiłem garnitur. Na duży plus na pewno ogromny wybór i szeroka dostępność modeli zarówno tańszych, jak i droższych. Można w dobrej cenie kupić naprawdę fajny, modny garnitur dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Też słyszałem dobre opinie o Marcus Kerr z Torunia - kolega mi opowiadał, że właśnie tam kupuje teraz garnitury do pracy. Wyszło tak, bo zauważyłem, że nagle jakoś lepiej wygląda, to pytam "siłownia, dieta czy jakieś tabletki na odchudzanie?", a on mi opowiada, że nic, tylko w nowym sklepie mu lepiej garnitury dopasowują i dobierają :D Skoro tak to działa, to i ja się wybieram niedługo po nowe wdzianko do biura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Tak jak Marek (pozwolisz, że po imieniu :P) wyżej pisze, sklep bardzo w porządku - mój mąż kupował tam garnitur ślubny. I rzeczywiście - darmowe poprawki i kompetencja obsługi działają cuda, bo garnitur leży idealnie i faktycznie potrafi zmienić wygląd. Zdecydowanie do Marcus Kerr warto pojechać, jeśli potrzebujemy garnituru - jakiegokolwiek, bo ten sklep jest wielki i ma ogromny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek11233

Racja, ja byłem tam wczoraj odebrac garnitur po poprawkach - naprawdę godne polecenia miejsce jeżeli chodzi o zakup eleganckiego stroju dla faceta. Dużym plusem są ceny, bo nie jest drogo za takie "normalne" ale dobre ceny. Super też, że nie wszędzie wpychają nowoczesne i modne kroje, a takie klasyczne są też dostępne i w sporym wyborze. Marcus Kerr zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Właśnie tak jak poprzednicy wspominają, w Marcus Kerr mają bardzo fajną kolekcję garniturów ślubnych. To niekoniecznie są takie zwykłe, bo chociażby klapy mają jednolicie czarne i takie lekko błyszczące i w odrobinę innym kształcie niż zwykle. Moim zdaniem raz w życiu na swój ślub można kupić garniaka właśnie na tę okazję - żeby było wyjątkowo. W "zwykłych" można chodzić gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek spod Torunia

Nie wiem jak ślubne, bo na takie nie patrzyłem, ale wybór jest naprawdę spory - od tanich, po drogie garnitury. Ja w Marcus Kerr brałem lekki i przewiewny garnitur do pracy - padło na lniany. Świetna sprawa na takie upały! Do tego dobra koszula i nawet 30 stopni w cieniu nie jest bardzo męczące przy lekkim wiaterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toruńtoruńtoruńtoruń

Nietypowy to znaczy? Ogólnie tak w ciemno to tylko Marcus Kerr przychodzi mi do głowy, bo tam mają największy wybór i świetne poprawki w cenie. Jak bardzo niewymiarowy jesteś to mają też szycie garniturów na miarę, ale to jest już droższa zabawa. NIe pamiętam ile płacił mój wujek, ale facet spędził pół życia na siłowni i w żaden standardowy garnitur się nie mieści ;) Zrobili mu naprawdę świetnie dopasowany garnitur weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Tak jak piszą poprzednicy - zdecydowanie Marcus Kerr jeśli chodzi o zakup garnituru w Toruniu. Powiem wprost - mam trochę brzucha, jakby nie patrzeć i wybór dobrego garniaka to nie jest łatwa sprawa, bo zwykle jest za ciasny, albo wisi jak worek. Ja w dobrej cenie kupiłem tam garnitur dla siebie i miałem darmowe poprawki, dzięki czemu marynarka i spodnie są ładnie dopasowane i nie czuję się jak w worku na ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qba

Vizaro jest okej, ale mają dużo mniejszy wybór niż w Marcus Kerr. W sumie warto spróbować w obu, bo co Ci szkodzi? A jak masz mało czasu na zakupy to na pewno lepiej do Marcusa, bo po prostu mają więcej modeli na stanie i łatwiej będzie coś wybrać. Ja tam ładny garnitur kupiłem ostatnio - taki jasnoszary, przewiewny, akurat do pracy w taką pogodę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudywysoki

Szukałem we właściwie wszystkich tych mniejszych sklepach i nie ma dobrych garniturów na wysokiego faceta ze szczupłą sylwetką. Coś w miarę sensownego dobrała mi dopiero obsługa w Marcus Kerr. Idealnie i tak nie było - marynarka wisiała i spodnie były za szerokie, ale na szczęście robią poprawki. Szybko i dokładnie to zrobili, więc nie mam zastrzeżeń. Ogólnie temat kupna garnituru w Toruniu jest ciężki, jeśli ma się sylwetkę, która nie wpisuje się w ramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłosRozsądku

Jakbym miał ograniczony budżet to pewnie bym chodził po największych sklepach. Wtedy jest szansa, że albo zostanie coś ze starszej kolekcji, zostanie ostatnia sztuka z serii, będzie wyprzedaż albo po prostu będzie taniej, bo nałożą sobie niższą marżę ze względu na wyższą sprzedaż. Tak mi się wydaje, że tutaj wszyscy dobrze radzą - przejdź się do Marcus Kerr. To nie tylko największy sklep z garniakami w Toruniu, ale i całym województwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy

Potwierdzam - wybór w Marcus Kerr jest nieporównywalnie większy od jakichkolwiek innych, mniejszych sklepów. Szczególnie warto tam podskoczyć jeśli ktoś szuka garnituru "ślubnego", bo z tego, co zauważyłem, to w mniejszych sklepikach na hasło "garnitur ślubny" ceny szybują o 20-30% w górę, ot tak. Bo co, bo jeśli będę w nim na ślubie, to mam płacić więcej? Co to za logika! W Marcus Kerr jeszcze zniżkę dostałem na koszulę i buty, a nie sztuczne pompowanie cen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertttoo

Ja zachęcony powyższymi opiniami, ale też z innych miejsc, zajechałem po pracy zerknąć czy jest coś ciekawego. Akurat trafiłem na jakąś promocję i kupiłem sobie garnitur do pracy! Na pewno nie na takie upały, jak teraz, ale na wrzesień-październik i może listopad na pewno będzie jak znalazł. Po co mam potem przepłacać, jak mi się okazja pod nosem pojawia. Naprawdę fajny asortyment w tym Marcus Kerr mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadcaDoradca

Jak cena ma być niska to odpuść sobie vistule, wszystkie inne sklepy w galeriach i te małe "luksusowe" butiki też, bo tylko stracisz czas. Mała szansa na promocje, jak coś jest tanie, to do niczego sie nie nadaje tam, a tak to ceny często z kosmosu. Nawet jak masz daleko, to podjedź do Marcus Kerr i kup tam coś od ręki, bo pewnie tak będzie. Kilka stówek do portfela i można wyjść w ładnym garniaku, który na pewno posłuży dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Jeszcze warto sprawdzić Vizarro - to sklep z trochę dłuższą historią i stażem niż wspominany wyżej Marcus ;) Ja uważam, że najwazniejsze jest odpowiednie dobranie garnituru, a wtedy nawet najtańszy będzie wyglądał dobrze. Już niejeden garnitur w Vizarro kupiłem i mogę polecić bez obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChrapaczDmur

No w Vizarro też nie brakuje garniturów do wyboru. Ja nie tak dawno kupiłem tam garnitur w stylu smart casual, taki w miarę "luźny styl" na przyjęcie weselne przyjaciela. Organizował zarówno ślub (cywilny), jak i przyjęcie tuż nad stawem, więc postawiłem na trochę luźniejszą formę. Garnitur granatowy, biała koszula z rozpiętym kołnierzykiem, brązowe dodatki i buty - boat shoes oczywiście bez skarpet. Moim zdaniem zestaw wyszedł naprawdę nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka$
Dnia 2.08.2019 o 14:02, Gość ChrapaczDmur napisał:

No w Vizarro też nie brakuje garniturów do wyboru. Ja nie tak dawno kupiłem tam garnitur w stylu smart casual, taki w miarę "luźny styl" na przyjęcie weselne przyjaciela. Organizował zarówno ślub (cywilny), jak i przyjęcie tuż nad stawem, więc postawiłem na trochę luźniejszą formę. Garnitur granatowy, biała koszula z rozpiętym kołnierzykiem, brązowe dodatki i buty - boat shoes oczywiście bez skarpet. Moim zdaniem zestaw wyszedł naprawdę nieźle 😉

Widzę, że nie tylko ja ubieram się w Vizarro i to jeszcze w tym samym stylu 😄 Tyle, że u mnie garnitur granatowy dość mocno ścięty slim - fit, tak zwane spodnie dla powodzian (odsłaniajace kostki) i jakieś takie buty, których nazwać nie potrafię 😉 Możliwe, że kupiliśmy nawet taki sam model garnituru! Dobrze, że tego samego kumpla nie mamy i na inne wesela szliśmy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegancik

W Toruniu jest w sumie kilka sklepów z fajnymi garniturami, ale nie zawsze obsługa jest w porządku. To znaczy nie zawsze potrafi doradzić i odpowiednio dobrać. Jak ktoś się zna, to kupi coś niezłego w wielu sklepach, a obsługa nawet nie będzie tego świadoma 🙂 Jednak jak ktoś nie do końca wie, jak powinien leżeć garnitur i jaki fason wybrać, to bez wątpienia polecam Vizarro. Wysyłam tam wszystkim znajomych, którzy proszą o poradę odnośnie kupna garniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inne spojrzenie

Ja za poleceniami z tego i jeszcze jednego wątku wybrałem się dziś do Vizarro. Naprawdę sklep bez zarzutów i godny polecenia, tak jak tutaj wspominają. Ceny w porządku, obsługa świetna, no i wybór też pokaźny. Mierzyłem dwa modele klasyczne i jeden bardziej nowoczesny. Gdybym miał kasę na wszystkie, to bym je kupił od razu, ale tak muszę wybrać jeden i... muszę się z tym przespać, bo na miejscu nie mogłem się zdecydować! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Painkiller

Co prawda w Vizarro byłem ostatni raz dwa lata temu, ale wybieram się po garnitur w przyszłym tygodniu. Z tego co widzę, to chyba nic się nie pozmieniało i nadal wszyscy chwalą 🙂 W sumie znam wiele osób, które chociażby w pracy muszą chodzić w garniturach i kupują często w Vizarro. To chyba musi o czymś świadczyć, bo o specjalnym rabacie na garnitur do pracy nie słyszałem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwa lata zajechałeś garnitur z Vizarro? U mnie już ponad 5 jest i nadal wygląda bardzo spoko 😉 Może dużo więcej używasz? Ja w sumie max raz na miesiąc, jakby nie patrzeć, ale i prany był i wisi ot tak w szafie po prostu. Nic się z nim nie dzieje przez tyle lat, a dałem chyba z 7 stówek tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

W sumie ciekawe spostrzeżenie i jakby tak się zastanowić, to i ja garnitur z Vizarro jakoś dłużej "zajeżdżałem" niż wcześniejszy kupiony w podobnej cenie. Może tak tylko trafiłem, albo z tamtego częściej korzystałem, chociaż nie wydaje mi się. Raczej podobnie było. Warto zauważyć, że to takie garnitury z niższej-średniej półki. Tak koło tysiąca za każdy dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne garnitury można znaleźć w VIZARRO. Przede wszystkim idąc tam nie jesteś skazany na siebie tylko panie w obsłudze są zawsze chętne do pomocy i idealnie dobierają garnitur. Jako pan młody wybrałem ten salon i to był prawdziwy strzał w dziesiątke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej vizarro bedzie dobrym wyborem, tak jak mówisz rozsądne ceny, dużo spoko promocji no i myśle że na pewno na coś trafisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Vizarro jak kupisz garnitur to masz przeróbkę krawiecką gratis więc jak coś to można poprawić;) plus oczywiście garnitury są bardzo dobre jakościowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja to Vizarro. Tam masz szeroki wybór, bardzo fajną obsługę która ci we wszystkim pomoże, rozmiar myślę że też znajdziesz idealny dla siebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn zakupił tam swój garnitur na studniówkę i był bardzo zadowolony. Kupiliśmy go w promocyjnej cenie,  dodatkowo dostał ofertę na przeróbkę krawiecką w gratisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×