Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze niezbędne kosmetyki to...

Polecane posty

-szampon :D to chyba wiadomo :P -odzywka do włosów, bo inaczej ich nie rozczeszę -antyperspirant -tusz do rzęs, najlepiej pogrubiający, wydłużający - fluid matujący- mój hit od ostatniego tygodnia to od bielendy make up academia- świetnie kryje i matuje. -czarna kredka do oczu -czasem eyeliner- ale to muszę mieć ciut więcej czasu ;) -balsam do ciała -krem do rąk =lakiery do paznokci- niezliczona ilość :D - krem do twarzy na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie których uzywam na codzien :P np. szampon- mam pięknie pachnący sleek line żel pod prysznic- kupuję bez względu na markę- to co jest aktualnie w promocji :D coś do demakijażu- różnie kupuję, od płynów micelarnych po mleczka- aktualnie mam bielenda dwufazowy do demakijazu oczu i ust- bardzo dobry peelingi- uwielbiam gruboziarniste, gdzie czuję ze konkretnie peelingują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam peeling cukrowy Bielendy z mleczkiem pszczelim z serii Twoja pielęgnacja oraz olejek pod prysznic z tej samej serii. Peeling skutecznie usuwa, to co ma usunąć, ale nie wysusza, a po umyciu się olejkiem nie trzeba już wsmarowywać balsamu, bo skóra jest przyjemnie nawilżona i odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie bielendy- seria slim cellu corrector. fajjnie wspomaga ujedrnianie skory. co prawda biegam regularnie, ale taki kosmetyk pozwala szybciej zobaczyc upragniony efekt na skorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon - Barwa pokrzywowa Odżywka - Kallos Latte Żel pod prysznic -witaminowy olejek Bielendy z serii Twoja pielęgnacja Peeling - z tej samej serii Bielendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem nawilżajacy do twarzy, krem na noc i pod oczy, oczywiscie maski na twarz najlepeij z zielona glinka, a ten peeling cukrowy z bielendy tez kiedyś miałam i jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peeling Coffe Powder Skin Shot Bielendy. Idealny do mojej cery potrądzikowej. Zmniejsza blizny i pielęgnuje cerę. Love ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×