Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak facet nie odezwie się po randce w ten sam dzien to znaczy że nic z tego?

Polecane posty

Gość gość
Nigdy facet który był mną zainteresowany nie odzywał się jutro, zawsze sms był tego samego dnia więc raczej wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byli tacy zainteresowani, to gdzie teraz sa? A dlaczego ty nie mozesz napisac, ze fajnie spedzilas z nim czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej randce jeśli była udana uważam, że powinien się odezwać tego samego dnia i podziękować za spotkanie np. Wg mnie małe szanse, że sie jeszcze odezwie, ale mogę się mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli facet się odzywa po kilku dniach dopiero to... NIe wiem, ale mnie takie zagrywki jak są celowe drażnią, facet ma sie starac dla kobiety, a nie zgrywac wielkiego macho. A jak nie jest to celowe tzn,że niezbyt mu chyba zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już myślałam ,że wreszcie będzie jakiś wycior dla mojej broszki a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ty szykasz wycioru dla broszki, nie ja. Gdzie są ci zainteresowani? Może ja nie byłam zainteresowana tymi panami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi się wydaje że już pozamiatane, więc nie nastawiam się na to że jutro jakims cudem przypomni sobie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę spać, mam dość facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję autorko... Osobiście poczułabym się olana... Tez bym się pierwsza nie odezwała bo nie lubię facetów typu "a dlaczego sama się nie odezwiesz, nie podejdziesz, nie zaprosisz na randkę"... W tej kwestii jestem jednak tradycjonalistką i lubię kulturalnych mężczyzn, MĘŻCZYZN :) nie zdarzyło się, ze jakiś po randce w ogóle się nie odezwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:31, a ty się do niego pierwsza odezwałaś żeby go jakoś zachęcić czy olałaś sprawę a on cię zaskoczył po tych 5 dniach? x nie , nie odzywalam sie w ogole bo mi tak srednio zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie sprawa jest prosta, jak facet się nie odezwie po pierwszej randce tego samego dnia tzn ,że nie warto sobie nim zawracać głowy nawet jakby się odezwał za 3 czy 5 dni bo mi to pachnie olewką na przyszłość. Przeważnie tak jest ,że facet na poczatku najbardziej sie stara, ajesli nie ma tego nawet na poczatku, to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mialam tak samo jak ty. tyle ze ja zawsze mowie prosto z mostu i na nastepny dzien napisalam mu ze dziekuje mu za znajomosc skoro nie stac go na wysilek zeby napisac po spotkaniu smsa. zadzwonil odrazu i wyjasnil ze nie pisal bo kiedys pisal i dziewczyna jakas powiedziala mu ze jest zbyt nachalny i zdesperowany. poczekaj dzis do wieczora i go jeszcze nie skreslaj. aha i powiedzial mi wtedy ze nawet mu to do glowy nie przyszlo ze mi tym przykrosc sprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka,nadal się nie odezwał. Wiem że zainteresowany facet działa natychmiast i w moim przypadku to się zawsze sprawdzało. Jeszcze liczyłam że może rano napisze smsa w stylu "jak się spało" ale nadal nic więc nadziejki sobie już nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż osobiście znam przypadek że facet nie odezwał się po randce i kobieta to zrobiła i wiecie co się okazało? Ze jemu się wydawało że u tak pięknej i cudownej kobiety nie ma szans i sobie odpuścił. Dziś są parą i to już 6 lat. Wiec cuda się jednak czasem zdarzają:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% facetów, gdy laska im wpadnie w oko nie czeka dzień czy dwa w obawie że ktoś mógłby im taki skarb sprzątnąć sprzed nosa więc działa ekspresowo. Jeden pozostały procent facetów którzy zainteresowali się laską a zwlekają to jakieś odpady którzy nie wiedzą jak zdobywa się kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat mi opowiadał kiedyś, że celowo czasem nie odzywa się do dziewczyny kilka dni żeby nie myślała sobie, że tak bardzo na nią leci :P Więc możliwe, że facet zgrywa poprostu twardziela, ale mozliwe też, że się nie odezwie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu... Co Ty tak przeżywasz? To jakiś bóg seksu czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×