Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam się w wujku

Polecane posty

Gość gość

Tydzień temu w sobotę mieliśmy w domu duże przyjęcie. Rodzina zjechała się z całej Polski. Przyjechał także mój wujek od strony mamy, którego nawet nie pamiętam bo nigdy nie przyjeżdżał do nas bo to przeważnie moi rodzice jeździli do nich - nad morze. jestem pełnoletnia a mój wujek Janek ma 35 lat - wdowiec. Tydzień temu gdy przyjęcie nadal trwało ja próbowałam wyrwać się do szybciej Juz przed północą. Janek od razu zobaczył ze coś kombinuje u zaczął ze mną rozmawiać. To była nasza pierwsza rozmowa sam na sam. Powiedziałam mu a on zaproponował się ze razem pojedziemy bo on tez juz nie chciał tam siedzieć a wypił i nie chce kierowac co prawda był trochę odważniejszy ale nie zachowywał się jakos no wiecie... ... dal mi swoje kluczyki I pojechaliśmy. W domu gdy poszłam pod prysznic on mi wszedł do łazienki.. wiem ze zrobił to specjalnie ale niby chci al tylko wiać swoje rzeczy. dokładnie spojrzał na moje ciało i wyszedł. Gdy wyszlam z łazienki przeprosił mnie. Nie wiem jak to się stało. . Ale pocałował mnie w policzek. A później zaczęliśmy się całować. Szybko się ogarnelismy i przestalismy. Gdy szłam spac akurat on wychodził ze swojego pokoju i dał mi buziaka na dobranoc. Byłam w szoku. Na drugi dzień gdy wszyscy spali do południa po zabawie zeszłam do kuchni w halce.. on już tam był. Mimo wszystko zrobilam sobie śniadanie i wróciłam do pokoju. później zapytał się czy nie pojadę z nim Zrobić zakupy i żebym pokazała mu gdzie są dane sklepy. Pojechałam z nim. Nie było nas pół dnia. Spędziliśmy razem miło czas. Na 3 dzień wszyscy wybrali się do kina a później na imprezę a ja zostałam z JaNkiem i powiedział ze mone my też byśmy gdzieś pojechali. I pojechaliśmy. Nie znal tutaj terenu także pierwsze co to pomyślałam o stawie moich rodziców. Oświetlone stawy, altanka itd. Pojechaliśmy tam. Była ok. 19. Zaczęliśmy się całować. Żadne z nas nie miało nic na przeciwko... chcieliśmy tego oboje. Uprawiali smy seks. od tamtego dnia do dzisiaj spędzamy kazda możliwa chwile. Seks z nim jest niesamowity. Teraz Janek rozmawia z moimi rodzicami a ja siedzę w pokoju. Jutro wyjeżdża. cholernie się nim zauroczylam. Nie chce by wyjeżdżał ale wiem ze musi. Mówi ze na majówkę na wakacje itd. Mogę do niego przyjechać Pociągiem albo po mnie przyjedzie. Zakochałam się w bracie mojej mamy. Nie wiem co mam robić :/ źle się czuje rozmawiając teraz z mama za to co zrobiłam. Co zrobilbyście na moim miejscu? wgl to jest nienormalne prawda? :c przepraszam za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to brat rodziny, cioteczny czy siódma woda po kisielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to rodzony brat twojej mamy to nie ma szans na związek, jeżeli cioteczny to też prawo zabrania jeżeli dalszy krewny to jest szansa na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że w ogóle dopuściłaś do takiej sytuacji co z tego że wujek nie znasz faceta wpuszczasz do mieszkania i idziesz pod prysznic?, paradowanie w halce to wszystko tylko faceta zachęciło a facet to tylko facet, weszłaś w te sytuacje jak w masło trzeba było trzymać dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miałam zrobić? Nie wpuścić go do domu? Powiedział mojej mamie a swojej siostrze ze jedziemy do domu. Mama nie miała nic na przeciwko. Wiem ze wgl nie powinnam dopuścić do takiej sytuacji ale wpadłam w takie coś nawet nie wiem jak to nazwać i nie mogłam z tego wyjść. Chciałam tego. Nie pamiętam tego człowieka. Znalazłam kilka zdjęć gdy trzyma mnie mała na rękach. Wgl nie odbieram go jako wujka. Nie wiem co mam robić. Czuje się Źle. Ale nie źle ze to zrobilam... źle ze pewnie tak szybko go nie zobaczę :c chociaż w sumie mam pewne wyrzuty ze to tak daleko zaszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz czemu to zrobiłaś? bo jesteś uległa, dajesz każdemu któremu się zachce, ale chyba miałaś świadomość że to brat matki i że to kazirodztwo, facet sobie ulżył i tyle go zobaczysz a konsekwencje psychiczne będziesz ponosić ty, ciesz się że w ciąże nie zaszłaś bo mieć kalekie dziecko to już nie takie fajne, jesteś po prostu uległa, naiwna, nieodpowiedzialna i puszczalska na tyle że nie mogłaś się powstrzymać przed pójściem do łóżka z bratem matki ale przecież dobrze wiedziałaś że nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prowokować sytuacji z obcym facetem on coś proponował inicjował spotkania a ty nie stawiałaś granic ja jak bym była sama ze swoim wujkiem w mieszkaniu pod prysznic bym nie poszła, nie paradowałabym przed nim w halce i chyba bym nie miała potrzeby przebywać z nim sam na sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą teraz to i tak jest to bez znaczenia dlaczego po co itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam czekac do pozna jak wrócą moi rodzice by się wykąpać? Nie wiedziałam że wejdzie mi do łazienki. Lubie spędzać z nim czas sam na sam. Bardzo dobrze mi się z nim rozmawia. ale to teraz nie jest ważne :/ Zrobiłam to. Stało się i się nie odstanie :/ Nie wiem jak mam się zachowywać, jak przestac o nim myśleć, boli mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumacz się dalej i jego też jesteś puszczalska i to bardzo co innego pójść do łóżka z przypadkowym facetem, kolegą, chłopakiem, mężem a co innego z własnym wujkiem to już mega puszczalstwo i k******o a on jest tak samo winny jak ty być może bardziej jest straszy powinien być bardziej odpowiedzialny a on cię uwiódł ciekawe co rodzina na to łącznie z mamusią pewnie będą mega szczęśliwi, poza tym żadne z was nie jest lojalne wobec własnej rodziny, współczuje im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mam się zachowywać, jak przestac o nim myśleć, boli mnie to. to właśnie są te konsekwencje psychiczne które już ponosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, wystarczy mi waszych opinii. Macie prawo do takiego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak o tym zapomnieć? Co zrobić by to tak nie bolało? On wyjdzie. Będzie na drugim końcu Polski. Ciężko tak z dnia na dzień przestać o kimś myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup wibrator i zapomnij o nim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym lekarstwem jest czas. Zapomnisz, co się stało już się nie odstanie.. Teraz już wiesz że źle zrobiłaś i myślę że się to już nie powtórzy. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że jeżeli by się rodzina dowiedziała, popsułoby to twoją opinię, bardziej nawet niż wujka. Zajmij się tym co robiłaś, nim oddałaś się wujkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się jest atrakcyjną kobieta to trzeba trzymać facetów na dystans nawet jeśli jest to wujek, kuzyn bo potem tak się to kończy a facet to tylko facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina nigdy się nie dowie. Myślę że Janek nie jest samobójcą by mówić takie rzeczy. Ja jeszcze bardziej. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile masz lat? Twoja ortografi, wymyśliłaś wujka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie wymyśliłam. PrzeprosiłaM za błędy. PisAlam na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zmienia faktu że ty i wujek to moralne dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×