Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sponsor dziwna sytuacja

Polecane posty

Gość gość
A gdzie się spotykacie, zaprasza Cie na obiad, na kawę, płaci za to, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może czeka, że w końcu zgodzisz się na seks w samochodzie i nie będzie musiał płacić za hotel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :) Zabiera mnie na obiad... na kawie byliśmy na pierwszym spotkaniu. Niestety tylko tyle.. albo aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj @, napiszze do Ciebie. Jezeli bedziesz atrakcyjna wg mojegu gustu, moge byc Twoim realnym sponsorem, przebic stawke tego obecnego pseudodzieciaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jakby sie zakochał to niepisałby do ciebie "kotku" i kochanie po 1 spotkaniu. nikt poważny tak nie robi jak o kimś myśli. ten twój bardzo sie spoufala. pozatym na spacer, bogaty facet? to jest możliwe ale ja z doświadczenia wiem że spacer proponują głównie faceci właśnie bez kasy. są wyjątki oczywiscie ale ja takiego nei poznałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli coś do Ciebie czuje to chyba aż tyle bo masz przyjaciela chyba że Cię znienawidzi jak odejdziesz. Myślę że powinien uszanować Twoj wolność. Ale Ty też nie musisz ranić przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi ranić przyjaciela:D O czym ty piszesz, on wiedział, że ona idzie na układ i przyjaźni nie obiecuje, a kasę powinien jej wyłożyć, a nie głupio pytać, czy potrzebuje. Teraz faceci są cwani i nie zabardzo chcą kasę wykładać, szukają darmowych kochanek. Mnie facet zaczepiał dość długo, w końcu zgodziłam sie na spotkanie, było pięknie, piekny hotel, kolacja, dobry alkohol, trochę mnir to zauroczyło, ale później, to już robił tak, żeby jak najmniej stracić, a że ja coś do niego poczułam, to teraz ma mnie w garści. To są cwaniacy, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mam zagadać aby wrócić do tematu... lub chociażby zobaczyć czego on chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodziłaś się na dość drastyczne posunięcie jakim jest sponsoring, a tu udajesz cnotkę? Nie zgadzaj sie na spotkanie, jak zadzwoni powiedz, ze nie masz czasu, bo musisz pracować na komputerze, bo niestety nie starcza ci na opłaty, czy tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge ci napisac że jestem średnio atrakcyja (według mnie) mały biust, nieidealna cera itd a i tak dostałam wiele propozycji sponsoringu. nigdy nie wiadomo co sie komu spodoba. jak ten facet c***asuje to ok ale uważaj. może robił sobie jaja bo po co naprawde fajny młody facet miałby szukac sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi się wydaje,że robi sobie jaja. On do tematu nie wraca. Czyli zakończyć ta pseudo znajomość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak łatwo o sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się oferował... nie rozumiem takich mężczyzn. Stoimy w miejscu bo ani pieniędzy ani seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jednego od prawie 5 lat. Jest super. Mieszkam w jego mieszkaniu, on robi wszystkie opłaty. Zrobił remont jak chciałam i co roku coś tam zmieniam. Dostałam auto. Robi mi zakupy, czasami spożywczych potrafi mi przynieść na tysiąc złotyc. I do tego raz w tygodniu zostmia mi kas. Czasami tysiąc albo pięć i mówi żebym dobie torebkę kupiła hehe. Tylko mam z nim jeden problem, rozwodzi się z żoną i ostatnio wyznał mi że jestem ideałem kobiety dla niego.. Aż miał łzy w oczkach. Powiedział że jeśli zgodzę się na związek i jedno dziecko przepisze mi cześć swoich nieruchomości. Wartość to z 5 milionów.. Nie wiem boję się.. Ale wtedy życie już z górki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sponsora
albo autorko wymyśliłaś sobie tą historie albo cię facet robi w chu.. bo liczy na darmowy seks. Raczej nie łudź się, ze się zakochał i nagle ta miłośc przesłonila mu popęd seksualny. Ja miałam kilku sponsorów, ostatni z nich został moim mężem:D tak, tak to była wielka miłość:P Miłość, miłością, ale mimo, ze od razu mu się spodobałam to się przespaliśmy, ja bo na to się umawialiśmy i chciałam kasę, a on, bo bał się, że więcej mnie już nie zobaczy i straci okazję swojego życia jak to powiedział:D Też przechodziłam po kilku miesiącach dylemat typu czy zrezygnowac z tego czy pakować się w to? No, ale ciągle mi pomagał finansowo tyle tylko, ze nasza znajomość stała się bardziej zażyła czyli więcej czasu spedzaliśmy razem, pomieszkiwałam u niego, zaczęłam tęsknić itp. No, a teraz jesteśmy małżeństwem. Jednak gdyby mi taki teatr jak twój odwalał to bym poszukała nowego sponsora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zmień dilera analfabetko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona sponsora dziś Jeju... i nigdy ci nie wypomniał? Nie nazwał od dziwek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z telefonu to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mladenovs
szczerze to brzydzę sie takimi kobietami które tym się trudnią co jest równoznaczne z tym że są one zwykłymi przedmiotami które można wyrzucić w każdej chwili do śmieci. tutaj większość facetów jest obrażana a zobaczcie jak zachowują się kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz cie zaszufladkowal jako sprzedajna teraz sprawdza czy kwota moze zejsc do zlotowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie muszę pracować za 1000zl jak wy tutaj? Dobre :D to moje ciało i jeśli chcę moge je sprzedać i mieć kilkanaście tysięcy za bycie piękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sponsora
ale co miał mi wypomnieć? ze z nim za kasę się przespałam? no proszę cię... zalatywałoby hipokryzją, prawda?;) Ja miałam przed nich już 5 takich układów za sobą, on o tym nie wie, bo każdemu nowemu sprzedawałam tą samą bajkę w stylu, że to mój pierwszy raz itp:P Sama się w nim zakochałam później, bo on pierwszy powiedział, że mnie kocha i sam zaczął naszą znajomość traktować jak związek, ja się w tym trochę pogubiłam, ale ostatecznie podjęłam taką a nie inną decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, masz rację. Ja jestem kilka lat po ślubie i za darmo piorę, gotuję, daję duupy i pracuję , mąż nie pracuje, bo nie może pracy znaleźć, a w domu nic nie robi, bo to praca dla kobiety. Jest zajeeebiście, mówię ci i jestem kuuurewsko szczęśliwa, że nie czuję się dzifffką, bo kasy nie biorę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:04 dziwką nie ale twój facet jest jak utrzymanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki utrzymanek? Przecież to mąż, więc jak by mi dawał kasę, to byłabym dziffką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam go zapytać wprost na co on liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego ty chcesz tak naprawdę? zależy ci na nim, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się z Nim rozmawia ,a to jest jakiś plus tez dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×