Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój ojciec codziennie pija wódkę do śniadania

Polecane posty

Gość gość

Czy to przejaw alkoholizmu? Wychyla przy śniadaniu tylko 1-2 kielonki, ale robi to zawsze, codziennie. Poza tym alkoholu pija bardzo mało, ewentualnie w cieplejsze dni piwko wieczorem (ale też z umiarem). Oprócz tego mój tata nie zaniedbuje swoich domowych obowiązków, pomaga mamie w pracach domowych. Jest już na emeryturze, więc do pracy nie chodzi, a prawa jazdy nie ma, więc samochodu też nie prowadzi. Niemniej jednak picie wódki wcześnie rano jest dziwne - spotkaliście się już takimi przypadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robi, 120 lat będzie żył albo i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja, autorka wątku. Dodam, że mi osobiście wódka z rana nie przeszkadza, ale jak przyjeżdżają do nas goście i widzą, co mój tata robi, od razu krzywią gęby, ochują i achują i pytają mamę, dlaczego na to pozwala. A tymczasem mój tata to bardzo schludny, elegancki starszy pan - owszem, prosty (tylko wykształcenie podstawowe), ale z wysoką kulturą wypowiedzi (nie przeklina, jest dowcipny). Ludzie ogólnie go lubią, ale jak tylko dowiadują się o codziennej porannej wódce, to się czepiają i ostatnio rozniosła się plotka, że to alkoholik i ludzie obgadują naszą rodzinę. A mieszkamy w małej miejscowości i wszyscy tu wszystkich znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę w tym żadnego problemu, dla mnie problem byłby wtedy, gdyby olewał wszystko i tylko pił, pił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam człowieka na bardzo wysokim stanowisku, który jak kończy pracę, to wlewa w siebie litry. Dla mnie to jest właśnie alkoholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to istotnie takie małe ilości to nie widzę problemu, zresztą alkohol może też pozytywnie wpływać na organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby po śniadaniu kieliszek wódki to się z tym nie spotkałam, ale po obiedzie a i owszem. nie widzę w tym nic złego. moja babcia pije pieprzówkę na przeziębienie. takie zwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×