Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu tzw. ,,normalne kobiety,, uważają się za coś lepszego od prostytutek

Polecane posty

Gość gość
19'28/teraz to sie zdziwisz ale bylam dziewicą,20+,cnotę trzymałam dla męża chociaz bylam/jestem flirciarą ale powygłupiać sie mozna,pożartować ale nic poza tym.Taki facet nie ożenił by się z "byle kim",i nie bylam w ciąży przed ślubem.Dla mnie to by była hańba z "brzuchem"do slubu (nie musiałam go zmuszać żeby sie żenił,sam naciskał). A czy jestem atrakcyjna -kiedyś ponoć bardzo,teraz mozna powiedzieć ze niezle sie trzymam,nikt mi nie daje tyle lat ile mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prostytutki podziwiam, wiele z nich zaczęło młodo i już w wieku 20 lat zostały milionerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze mi powiesz miłosniku korevek jak to jest z taka wiedząc ze jesteś jej tysięcznym klientem i jeszcze sporo cie to kosztuje -czy to nie poniżające dla faceta?co facet myśli ?po tobie tez będą inni.To co sie wtedy czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła kobieta też ma wielu Zwykła kobieta rzadko jest atrakcyjna Zwykła kobieta drożej kosztuje od prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykla kobieta tez ma wielu i nie jest atrakcyjna,to gdzie ty szukasz?poszukaj zwyklej,atrakcyjnej i ktora sie szanuje,są takie ale jak szukasz w rynsztoku?chyba ze jestes paskudny jak kupa to tylko dzivki ci pozostają wycieruchy takie co kazdy kto łapę wyciągnie to ma-szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meskie k***y w ataku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli ktoś jest paskudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne kobiety nie dają kazdemu który chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalne kobiety nie dają kazdemu który chce . x Tylko tym naprawdę bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo normalna ma kasę a dzifka spermę i kał w ryju i myślę że to jest kluczowa różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Normalne kobiety nie dają kazdemu który chce ." taaaadaaaa ja większą część życia pracowałem jko żygolo.... teraz chcę mieć własne pieniądze i pobyć samotnikiem... zmęczony jestem kobietami ... i tak nigdy nie otrzymałem od nich tego czego pragnołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo normalna ma kasę a dzifka spermę i kał w ryju i myślę że to jest kluczowa różnica" a d***** za ekstra usługi mają jeszcze więcej kasy niż te "ormalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej? zarabiają mniej niż kobiety przy taśmie w fabryce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie uważam za lepsza. To ciezko pracujące kobiety. Ja tez ciezko pracuje ale normalnie. Nie ma co im zazdrościć - ja bym nie chciała ich kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ten cytat z Tadeusza Boy-Żeleńskiego coś Wam wyjaśni Najważniejsza rada, Którą na koniec dlatego wykładam: Nie chodź do k***y, chociażbyś z pragnienia Usychał, tego czarciego nasienia Unikaj zawsze, choćby kapucyna Przyszło ci urżnąć, z nimi nie zaczynaj. Wiedz, że kloaką jest k***wska potka, Że c***a wsadziłbyś jak do wychodka, Bo każdy, nawet najwstrętniejsze chuje, Jak do kanału, z c***a do niej pluje, A chuj twój godny jest chyba salonu. Jakżebyś potem mógł puścić się z żoną I do jej czystej, rozkosznej poteczki Wsadzać brudasa, co z śmierdzącej beczki Pił świńską rozkosz. Z tej ohydnej misy Wyniesiesz trypry, szankry, syfilisy, I jako człowiek będziesz upodlony. Czy dla kochanki, czyli też dla żony - Tak dla mężatki, jak dla wdowy, panny, W czystości chowaj c***a nienagannej, Myj więc go co dzień, by się ser nie tworzył, A będziesz zdrowo i długo chędożył. :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J jako człowiek będziesz upodlony-nic dodać nic ująć.Wszystko na temat.Koniec tego nieszczęsnego tematu i jego autora opuznionego w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież normalna kobieta też ma kilku na koncie A prostytutka tańsza i atrakcyjna Czyli płac kasę na związek bo będziesz upodlony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi taplać sie w gownie to jego sprawa.Dajcie spokój,poziom zerowy autora,nie piszcie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to mają fajnie -to one wymagają,dlatego mogą pyskować. Natomiast stawiane im wymogi zmniejszonej są do minimum. Finansowo nie muszą się wykazać,a ich uroda to mit wymyślony przez nie same z powodu ich zawyżonego mniemania o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ zasady moralne nie tylko świadczą o człowieczeństwie ale są także niezbędne do budowania szczęśliwego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafffca tematu
JEDYNA różnica między dziffką i tzw. normalną kobietą (ujmując w tym porównaniu wszelkie koszty i korzyści) jest taka, że dzifffka nie urodzi facetowi dziecka amen a swoją drogą, to większymi szmatami są te tzw. normalne (tak, lubia i robią lepsze numery niż profesjonalistki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to żadna "normalna" kobieta nie jest "czymś" a "kimś" i nie uważa się za "coś" a za "kogoś" Podobnie jest z "normalnymi" mężczyznami, oni również nie uważają i nie traktują kobiet jako "coś" ale jako "kogoś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej taplać się w gownie z atrakcyjną prostytutką za niewielkie pieniądze,niż płacić mega kasę za zadufaną w sobie brzydule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat topiku wskazuje na poważne zaburzenia autora. Więc nie ma sensu paprac sie w tym gó.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma problem sam ze sobą widać matczynej milosci w dzieciństwie mu zabraklo i każdą jest dobra co zrobi mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×