Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nacjonalista1995

Lewica

Polecane posty

Gość gość
PO to ścierwa ! zniszczyli nie tylko Polskę ale i nasz naród !w każdy możliwy sposób początki ryżego chu.....ja który wprowadził do szkół Polskich zaniżony poziom nauki podobny do tego jaki jest w UE od lat ! rosną nam debile ku pociesze bandom rządzącym ! w niemczech , nie wiem czy wiecie dzieci nawet nic nie wiedzą o prawdziwej Historii Niemiec ! O II wojnie światowej o Holokauście o morderstwach jakie poczynili Niemcy we wszystkich krajach Europy ! Nasze PO , wprowadza politykę eksterminacji ! Na wszystkich poziomach życia Polaków ! Dlatego trzeba ich wypier....lić z naszego kraju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu pzeszkadzał masoneri platforma została załorzona przez masonerie sam załozyciel przyznał ze nalezy do masoneri a ta od wieków walczy z katolikami brewik takze jest masonem Dr Michael Jones wypowiada sie na temat lewicy w ameryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie wygląda źle, w internecie wygrywa Korwin, na jego wiece przychodzi masa ludzi, wystarczy sprawdzić facebook, youtube czy wykop, telewizja kłamie i manipuluje ale internet jest bez cenzury. JKM staje się czarnym koniem tych zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIos
Zakładam, że Kukiz jest kupiony... Pojawil sie znikad, a tylko idiota sadzi, ze cokolwiek tam dzieje sie przypadkiem. Zreszta mam dla Was smutny fakt, kochani. :) Wybory są ustawione, i tak wygra Komorowski, niewazne na kogo zaglosujecie. :) Jak macie wątpliwosci, to popytajcie znajomych czy rodzinę, na kogo zagłosowali. I moze wtedy zastanowicie, jak to mozliwe, ze ktos dostaje 40% glosow jak zadne z Was nie zna nikogo kto by na niego glosowal.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.Korwin może osiągnąć dobry wynik,Marian Kowalski też osiągnie kilka procent w tych wyborach :).Zobaczymy,jakie wnioski wyciągnie prawica po wynikach wyborów?Czy prawa strona zjednoczy się,czy jednak dalej będzie kilku kandydatów,kilka partii ,przez co głosy będą dalej się rozpraszać,dzielić na 4 czy też 5.To jest niewskazane.Dlatego moim zdaniem o ile w wyborach prezydenckich może występować kilku kandydatów antysystemowych,o tyle przed wyborami parlamentarnymi prawica powinna się zjednoczyć.Korwin i RN oraz reszta ludzi dobrej woli,którzy naprawdę chcą zmian na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wygra Komorowski ludzie nie wytrzymają, jak sam powiedział Korwin Mikke fala nienawiści Polaków do rządu cały czas rośnie, ludzie wyjdą na ulicę i będzie rewolucja o ile już się nie zaczęła. Sondaże manipulują nami jak tylko mogą, na ewybory był sondaż otwarty gdzie każdy mógł zagłosować Korwin miał tam ponad 70% Duda ok 15% a Komorowski 6%, i wiecie co ten sondaż zniknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolna Korona Polska nadchodzi! Jego Królewska Mość Janusz Korwin Mikke dokonuje cudu gospodarczego, Polska jako pierwsza zostaje wyrzucona z UE, dzięki likwidacji podatku dochodowego zaczynamy doganiać Chiny, zagraniczni przedsiębiorcy otwierają kolejne firmy, Polacy zaczynają masowo powracać do kraju. Polski złoty przestaje być pieniądzem fiducjarnym, teraz ma pokrycie w prawdziwym złocie. Polaków rodzi się coraz więcej. Prywatni przedsiębiorcy budują nowe stocznie, w całej europie zaczynają uczyć się polskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokolenie rewolucjonistów z lat 60 to dzisiejsze elity władzy i kultury. i dla tego promuje zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napletjusz1995
Jestem za tym by w Polsce był patryiarchat. to przyszłość kraju, a kobiety nie dziewice to zużyte chusteczki do nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoaktywiści nie rozmnażają się w sposób naturalny, a głównie przez werbunek. I dlatego, nawet jeśli tego nie przyznają, to ich główny cel jest jasny: ukraść nasze dzieci i zindoktrynować je. Teraz zaś, gdy wyroki za tzw. „homofobię” są już na Zachodzie normą, a obrona rodziny powoli zaczyna być spenalizowana, oni przyznają to już wprost. – Jestem tu aby powiedzieć, że zawsze kiedy mówiłem, że nie chcę indoktrynować kogokolwiek i przekonywać go do moich poglądów na temat gejów, lesbijek, transów i queerów, to kłamałem – podkreśla na swoich blogu znany kanadyjski działacz homoseksualny S. Bear Bergman. I właśnie dlatego założył on wydawnictwo literatury dziecięcej, która ma przekonywać dzieci, że rozmaite zboczenia są absolutną normą. I dlatego wydawnictwo chce prezentować historie ojców, którzy mają mężów, a którzy sami kiedyś byli kobietami. – To jest nasze zadanie: przekonać dzieci, żeby zaczęły myśleć inaczej – oznajmia Bergman. I dodaje, że dzięki temu przełamane zostaną stereotypy, a dzieci nauczą się prawdziwej otwartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie nie jest ciężko z tym walczyć moje wartości i zdanie się nie zmieniło a skoro wychowuję własne dzieci to wychowuję je właśnie w taki sposób jaki uważam za słuszny , wszelakie dewiacje nienormalności są nie dla mnie ! tym bardziej dla moich dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jusz muwił Dr Michael Jones u Jana Pospieszalskiego: Bliżej ze lewica z robotników zajeła sie mniejszoscia seksualna to jest ich nowy proletariat kiedys było Proletariusze wszystkich krajów , łączcie sięHasło to oznacza wezwanie wszystkich robotników ze wszystkich krajów świata do walki z niesprawiedliwym systemem klasowym, a teraz lewica zmieniła hasło d**y wszystkich krajów łaczcie sie wróg klasowy to dalej jest mezczyzna kosciuł rodzina co widac w tym filmie gość wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×