Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka herbata na odchudzanie?

Polecane posty

Spróbuj herbaty z konopi. Pomaga ona walczyć z dolegliwościami bólowymi, poprawia nastrój i ułatwia zasypianie, a także wspomaga trawienie. Herbata konopna jest również produktem wspomagającym terapię nadciśnienia, cukrzycy i miażdżycy. Polecam szczególnie ofertę www.konopnymarket.pl gdzie sama się zaopatruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Ja piję różne ziółka przyspieszające trawienie, np. Ziołowa fantazja od polskiej Malwy, piję też sporo wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieczko Lena

Od jakiegoś czasu zamawiam herbatę przez internet fitnessshake.pl bardzo sobie chwalę, co najfajniejsze bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielona herbata, czerwona herbata, dużo wody i tyle. Bardzo dobrze to robi 😉 Poza tym jeszcze koperkowa jakby się zaparcia pojawiły,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego dla mnie od ziół tybetańskich, piszę to z autopsji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób poleca japońską matchę. Z tego co wiem to poprawia przemianę materii i wspomaga odchudzanie. Picie matchy niesie ze sobą także wiele innych korzyści np. dostarcza antyoksydantów, które spowalniają procesy starzenia. Taka certyfikowana matcha wysokiej jakości dostępna jest tutaj https://ouritsumatcha.pl/ . Sprawdź, bo jest także mega smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×