Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Odbicie dziewczyny i dalsza relacja

Polecane posty

Gość gość

Witam.Chcialem sie poradzic was w pewnej sprawie.Sprobuje jakos to wszystko skrocic.Od kilku miesiecy spotykam sie z kolezanka mojej siostry (zaczelo sie od tego,ze spotkalismy sie na pewniej imprezie i wyladowalismy w lozku) zreszta ciagnelo nas juz do siebie wczensiej,bo byl kiedys incydent z calowaniem ze 2 lata temu.Problem polagal na tym,ze ona miala chlopaka ,pomimo to spotykalismy sie dosc regularnie (on jest bardziej patologicznym gosciem tzn, za duzo w zyciu nie popracowal,czesto narkotyki. dziary itd. ) no i ona skonczyla z nim zwiazek,bo jak twierdzi dzieki mnie zrozumiala w jakim chorym zwiazku byla itd. Teraz powiedzmy,ze wchodzimy w etap bycia para,ona bardzo czesto do mnie pisze,dzwoni no i wiadomo spotkania juz teraz sa duzo regularniejsze.Seks mamy boskimdobrze sie rozumiemy i kazdy jest usatysfakcjonowany.Moje pytanie jest takie jak sadzicie czy jak ona raz puscila goscia kantem to duza szansa,ze zrobi to drugi raz? Wydaje mi sie,ze ona jest bardzo zakochana ,ja zreszta tez nie jestem obojetny,ale mimo to mam ciagle jakies,ale z tylu glowy,pomimo ze ona nie daje mi do tego najmniejszych powodow jak dotad.Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×