Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

npr jako antykoncepcja naturalna

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o naturalnym planowaniu rodziny jako antykoncepcji? Czy któraś z was korzysta z tej metody? Jesteście zadowolone ze skutecznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do glowy by mi nie przyszlo cos takiego.pracuje,jestem zabiegana,nie mam czasu na takie sredniowieczne metody.sa gumki i przynajniej nie musze sie modlic co miesiac czy okres przyjdzie czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym zabieganym, zestresowanym świecie to jak gra w rosyjską ruletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta metoda jest dobra jako planowanie płci dziecka jak chcesz w ciążę zajść. Ale na pewno nie jako antykoncepcja. To totalna porażka jako metoda antykoncepcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zgadne,pani nie sie truc tabsami,a maz ani mysli zalozyc gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję tą metodę od roku i naprawdę sobie chwalę. Sama jednak nie interoretuję temperatury, bo obawiałabym się pomyłki, korzystam z cyclotestu - komputera cyklu. npr jest skuteczny ale trzeba jednak trzymać się zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można zaplanować płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie na dziewczynkę powinno się współżyć ok 2-3 dni przed owulacją, bo plemniki zenskie są bardziej wytrzymałe. Jeśli chcielibyście mieć chłopca powinniście współżyć w dzień owulacji, bo plemniki męskie są szybsze. Nie jest to jednak metoda 100% Zeby móc odpowiedni wyznaczyć sobie dni płodne mozesz kupić tester na ślinę np Afrodytę albo wspomniany wyzej cyclotest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nieregularne cykle. Wahają się od 24 do 35 dni. Które z tych urządzen będzie dla mnie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadnę każda z powyższych STRASZNIE zabieganych pań nawet nie wie do końca co TO jest NPR, nigdy nie stosowała, ale w końcu pierwsza jest do wyrażania opinii. Sorry ale wg wielu pań guma to też mega średniowieczne zabezpieczenie na dodatek dla pań przed menopauzą i gówniarzy z liceum, którzy uprawiają seks raz na rok - to nie moja wypowiedź, tylko innej światłej użytkowniczki spirali. Do rzeczy. NPR da sie stosować skutecznie zarówno do poczęcia dziecka jak i do uniknięcia ciąży. Nie ma znaczenia tutaj ZABIEGANIE, znaczenie ma wiedza i przygotwanie. No ale lepiej przyznac się do ZABIEGANIA niż do faktu, że się nie chce czytać, że sie nie ma pojęcia o swojej fizjlogii i nie chce się tego nadrabiać stosami książek. Wiele nowoczesnych zabieganych pań i panienek ma problem z przeczytaniem ulotki pigułek a co dopiero książki o NPR. Do mierzenia temperatury polecam komputer, do robienia wykresu program komputerowy. Wysiłek niewielki w 21 wieku. No nie licząć faktu, że PRZED stosowaniem oboje partnerzy powinni niestety przeczytać kasiążki o NPR i wybrać metodę...toż to nawet ludzi po studiach może to przerosnać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×