Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnlyDreams

wozek retro, czy ktoras z Was posiada?

Polecane posty

http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-gleboki-retro-len-4w1-fotelik-i5278514166.html http://allegro.pl/zobacz-wozek-dzieciecy-skora-ze-skory-retro-i5284545971.html o o Zastanawiam sie nad kupnem za jakis czas takiego wozka - boje sie jednak, bo zamawialabym przez internet.. z Polski do Portugalii. Nie chce wydac pieniedzy na cos co moze okazac sie totalna pomylka. Niestety, u nas nie ma takich fajnych, innych wozkow a te bardzo mi sie spodobaly :) Moze ktos posiada? moze ktos widzial? moze ktos cos o nich wie? :) Prosilabym o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam taki miesiac temu ale nie wiem jak w praktyce bedzie bo dzidzius jeszcze w brzuszku. Wózek na kołach 12 calowych bo 14 już za duże i spacerówka brzydko wygląda. Wygląda prześlicznie i mysle ze bedzie super ale wez pod uwagę może to śmieszne ale... twój i twojego faceta wzrost! Bo te wózki są takie masywne i nie wyobrazam sobie żeby filigranowa kobietka 150 cm pchała taki wóz przed sobą. Ja jestem bardzo szczupła ale wysoka tak jak i mąż więc wygląda ok. I wez pod uwage jeszcze to czy bedziesz musiala wnosic wózek gdzieś za każdym razem na piętro bo do najlżejszych nie należy. Ale prezentuje sie ekstra i nie moge doczekac sie spacerków z moim bobaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzic na pietro nie musze(mamy winde), niska nie jestem tzn mam 169cm wzrostu - ten wozek to moje marzenie :D a ktory wybralas? Naprawde jest taki masywny? na tych zdjeciach wyglada tak niewinnie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest śliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej sie boje przesylki - wiadomo, co innego na zdjeciach a co innego w realu, boje sie uszkodzenia albo co gorsza tego, ze mi wozek w ogole nie dojdzie. Musze sie zorientowac jak to bedzie wygladac, bo zdecydowana na to cudo juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez pod uwage ze w tych wozkach kola są nieskretne i zeby skrecic trzeba wozek uniesc co nie jest niestety wygodne, biorac pod uwage ze zwykle wozki z dobra amortzacja skrecaja cudownie i tak samo sie prowaxza. Sama niedawno marzylam o retro wozku ale pan w sklepie dal mi sie przejechac i sam mj odraxzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny retro wozek i super sie prowadzi, jest stabilny na resorach. Ja mam akurat bebecar stylo granatowo bezowy, bardzo podobny do jednego z tych w podanym linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś, kto mówi, że takim wózkiem ciężko podjeżdżać pod krawężniki czy skręcać, to nigdy takiego wózka nei prowadził!!! Większej bzdury nie słyszałam. Wózki na amortyzatorach, ze skrętnymi kołami to masakra..bo dzieckiem telepie i rzuca! Wiem, bo miałam okazję poprowadzić np. Tako Lareta... Dla mnie wózek "retro" to jest jakikolwiek wózek na paskach lub wahaczach z 4 kołami pompowanymi 14 cali.. i to mi się bardzo NIE podoba. Te koła są-moim zdaniem okropne, zwłaszcza białe- wózek brzydko tak wygląda. Tak, jak gdyby do fiata 126p dać koła od vana... :) Ja sama mam wózek na wahaczach, ale koła 12 cali.. to moim zdaniem bardziej pasuje, ale jak kto woli.. Ja wolę koła mniejsze, ale grubsze. Z tym wzrostem też się nie zgodze, że źle to wygląda... Mam 156 ;) Wózek- baby active ballerina style.. Prowadził się rewelacyjnie!!! i wcale nie trzeba podnosić wózka przy skręcaniu!! Tak robią osoby, które pojęcia nie mają, jak to się prowadzi. Wózek dzięki wahaczom czy paskom jest tam fajnie amortyzowany, że wystarczy nacisnąć mocniej konkretną stronę rączki, by wózek zaczął w daną stronę skręcać. Z krawężników zjeżdża miękko, dzieckiem nie telepie. W każdym razie dokonałaś słusznego wyboru.. takie wózki na prawdę dobrze się prowadzi, dziecku jest wygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne, co bym zmieniła, to kupiłabym wózek BEZ FOTELIKA, gdyż sprzedają jakiś badziew. Lepiej kupić dobry fotelik z testami, a nie takie nie wiadomo co, które może nie być bezpieczne.. W dodatku te foteliki "wózkowe" są dosyć wąskie, dzieciom jest niewygodnie, szybko wyrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiphi
Mam ten wozek. Teraz bym go nie kupiła. Fakt, że wygodnie się prowadzi i jeśli mieszkasz poza miastem, to będzie ok. Nierówności terenu nie robią na nim wrażenia ;-). Dla mnie (teraz się ocknelam) ważne jest, aby stelaz łatwo się składał, bo często jeżdżę autem. Mój narzeczony nie ma z tym problemu, ja się musze napocic. Poza tym jest po prostu duży. Ostatnio pierwszy raz byłam z małą w galerii handlowej i zazdrościłam kobietom z małymi spacerowkami - ta jest bardzo masywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wózki retro to taka jednorazowa moda, a moda przemija. Najlepiej kupić tradycyjny wózek, z dobrej firmy, który uszyty jest z dobrego materiału, przepuszczalnego powietrze. Zobacz ofertę firmy http://www.coletto.pl/. Oni mają duży wybór wózków dziecięcych. Zobacz sobie ich ofertę i porównaj ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×