Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mika Mimika

Niby się wstydzę ale zauważyłam że mnie to też podnieca

Polecane posty

Gość veronikaaa
Kiedyś po imprezie chłopak który mi się podoba zaproponował, że on z kolegą odwiezie mnie do domu ja się zgodziłam a on już w samochodzie zaczął się do mnie dobierać przy tym drugim chłopaku kierowcy i zamiast jechać do domu to skręcili na jakiś parking a potem po kolei mnie można powiedzieć trochę zgwałcili. Ja krzyczałam że nie chcę i nawet wyrywałam się ale w rzeczywistości temu co mi się podoba to oddałabym się bez szamotaniny. Ten drugi kierowca wcale mi się nie podobał ale za to spodobało mi się jak ten pierwszy mnie przytrzymywał i dlatego nie krzyczałam tak na całe gardło i pozwoliłam i temu drugiemu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika, proponuję Ci plaże naturystyczne, sam jakbym miał okazje, to bym tam często chodził. Veronika, zazdroszczę spełnienia tak fajnej fantazji. Sam bym chciał wziąć udział w czymś takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
Jejku, ja aż tak odjechana to nie jestem!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toron
Jak wygląda to dezynfekowanie? Pytam bo z tymi afrodyzjakami to różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronikaaa
@ 11:48 To nie była fantazja bo to nie tak że ja o tym marzyłam i w końcu udało się doprowadzić do spełnienia takiej sytuacji. Tam nikt niczego nie planował. patrząc z boku to to był gwałt bo oni nie wiedzieli że mi się to trochę podoba i gdyby nie było tego chłopaka co mi się podoba to temu kierowcy nigdy bym się nie oddała a oddałam mu się dlatego że ten co mi się podoba mnie przytrzymywał i to mnie podniecało. @ 11:35 Oczywiście że wolę jak facet mi rozkazuje. Ciekawe jak wyglądasz bo jak jesteś podobny do tamtego chłopaka sprzd lat co mi się tak podobał to też mógłbyś mi porozkazywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy autorko ostatni raz uprawiałaś seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakieś kompleksy w stylu mały biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
Seks? Prawie rok temu. Biust? Taki średni. Ani jakieś wielgachne bufory, ani bardzo małe. Jeśli już mowa o jakichś kompleksach, to - choć ja nie uważam tego za kompleks - ja się nie golę między nogami. Wiem, że teraz jest taka moda i trochę się czasami przystrzygę ale nigdy na zero. I dlatego krępuje mnie, że obcy człowiek widzi to wszystko, a nawet więcej, bo niejako zagląda do pupy między pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpowiedzialas na pytanie o wyksztalcenie chemik czy biolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz szczegółowo jak wygląda to dezenfekowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę jakiś debil! A to zarobki a to gdzie pracuje a teraz jeszcze wykształcenie? Chłopie ona tu pisze o rozbieraniu się przed obcym gościem a ty walisz pytania jakbyś ruskim szpiegiem był. Debil, debil i jeszcze raz debil!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsonia
Rok bez seksu i Ty się dziwisz że aż ci po udach spływa w sytuacji sam na sam z facetem? Niesamowite! Cud żeś go jeszcze nie zgwałciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po roku to chyba małpiszon mnie podniecił. Ogol sobie cipke może wsty ci przejdzie. A ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to ma znaczenie czy ogolona czy nie. zostaw dziewczyno naturalne łono- ja takie mam i jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toron
Piszesz że zagląda Ci między pośladki. Nie pytam o nic związanego z Twoją pracą ani czym się zajmujesz ani jakie stanowisko piastujesz ani w ogóle. Natomiast same procedury dezynfeujące podejrzewam są wszędzie podobne więc tajemnicy wielkiej nie zdradzisz jak parę słów skrobniesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
"zostaw dziewczyno naturalne łono- ja takie mam i jestem szczęśliwa " Dokładnie tak robię. Chcę mieć naturalne i już. Podoba mi się ich kolor bo ja mam kasztanowe włosy więc na dole też są takie rude. Podoba mi się to, że są niejako wyjątkowe i dlatego nie chcę ich golić i upodabniać się do wszystkich. x "Napisz szczegółowo jak wygląda to dezenfekowanie" Sorka, ani słowa nt. pracy i procedur tam panujących. Zdradzę tylko tyle, że jest ono bardzo ale to naprawdę bardzo wstydliwe. Szczególnie dla kogoś kto przechodzi to pierwszy raz. Ja się wstydziłam nawet jak była jeszcze tamta kobieta. Potem się już trochę przyzwyczaiłam ale mimo wszystko do obecności faceta wciąż nie mogę się przyzwyczaić i uważam, że zaglądanie i "dmuchanie" w tak intymne miejsca powinno być robione wyłącznie przez drugą kobietę. Nie przekonują mnie argumenty, że nie trzeba się wstydzić, bo to jak u lekarza. Ten człowiek mimo, że też nosi biały fartuch, to nie jest ani nigdy nie był żadnym lekarzem. Co nie zmienia faktu, że jego obecność i moja nagość w jakiś nadal niepojęty sposób mnie podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonidek_007
On wszystkie was tak dezynfekuje? Jeśłi tak to gość ma... za - - je - - bi - - stą ...pracę!!! Nie dość, że darmowy p****lek na żywo to jeszcze płacą mu za oglądanie c**ek. SKładam tam CV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toron
My tu żarty żartami ale ja wrócę do tych afrodyzjaków bo jeśli dziewczyna podnieca się wbrew własnej woli i to na widok facia który wcale nie jest w jej typie to dla mnie to co najmniej dziwne. Pytałaś koleżanek czy inne też tak się czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
Nie pytałam. Tzn. pytałam ogólnie ale nie o podniecanie się. Niektóre są oburzone jak i ja, że do takiej roli wciąż jest zatrudniony facet. Do tej pory było, że personel męski miał faceta, a kobiety kobietę. Teraz się wszystko pomieszało lecz i tak nikt nic głośno nie protestuje bo wiadomo - kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toron
Wypytaj delikatnie czy któraś czuje podniecenie podczas stania nago z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
Afrodyzjaki to błędny trop. Nawet gdyby chciał przemycić jakąś swoją substancję i jeszcze rozpylić to coś w powietrzu - co uważam za absolutnie niemożliwe - to i tak zostałoby to błyskawicznie wykryte. Uwierz mi. Cały dzień o tym piszę. Mam ochotę się znów masturbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja- owlosiona i szczęśliwa- jeżeli mimo krępującej sytuacji to Cię podnieca i jest asumptem do masturbacji to powoli się przyzwyczaisz a swoją przyjemność osiągasz i to najbardziej się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Mimika
Może to zabrzmi niedorzecznie co napiszę ale już jakiś czas temu zaświtała mi w głowie absurdalna myśl, by on nagle zaczął mnie dotykać, rozkazywać no i w ogóle żeby było tak jak podczas tej fantazji. Niby śmieszne. Ale uśmiech mi zgasł, gdy sobie uświadomiłam, że gdyby on naprawdę coś takiego chciał zrobić, to co wtedy? Czy aby na pewno bym odskoczyła i narobiła rabanu? Czy może przeciwnie, ta część mnie której się to podoba nagle przejęła by kontrolę nad mą wolą i... No właśnie. Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama juz nie wiesz czego chcesz. Prawda jest taka ze nie mialas dlugo faceta i z cipki ci az kapie. Moze umow sie z nim po pracy i w domu odegrajcie ta scene. Najlepiej daj mu znac ze chcesz i zrobicie to od razu w pracy. Podczas tego dezynfekowania jestes z nim sam na sam w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mnie nie przekonuje, że rzeczywiście tak można prowadzić dezynfekcje. Coś tu nie pasuje. Aż tak szczegółowo i to jeszcze przez mężczyznę! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzialas przeszukanie w wiezieniu? :) Nie zadna dezynfekcje tylko zwykle przeszukanie. Oj wiele leszcze rzeczy nie wiesz o tym swiecie i gdzie ludzie ludziom potrafia zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika - jak czytam Twoje fantazje to tez nabrałam ochotę na masturbację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika a czemu tak żadko uprawisz sex? Nie masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może całe to zdarzenie i ta historyjka jest jej fantazją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że fantazja przecież nigdzie nie napisała że uprawiała z nim seks naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×