Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

34 letnia panna, co z nia moze byc nie tak ?

Polecane posty

Gość gość

Jest u mnie w pracy taka dziewczyna, wlasciwie kobieta, zaczyna mnie coraz bardziej pociagac, chociaz przed 5 laty nie zrobila na mnie wrazenia. 30-stke obchodzila hucznie, nie kryje sie z tym ze jest sama i nie jest les. Swietnie mi sie z nia rozmawia ale tylko na tematy sluzbowe albo ogolne. Prywatnosc jest tabu. Nie wiem czy ma rodzenstwo, rodzicow, rodzine. Nigdy nic na ten temat nie mowila, nie tylko mnie. Co z nia moze byc nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego zakladasz, ze cos z nia jest nie tak? Moze zwyczajnie nie trafila na odpowiedniego mezczyzne i nie nalezy do kobiet, ktore owczym pedem chca wyjsc za maz nie wazne za kogo... Z tego co piszesz jest atrakcyjna, pracuje... pewnie wciaz czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma przykrą przeszłość, ciężko jej się o tym rozmawia dlatego nie podejmuje tego tematu. Być może dopiero naprawde bliskiej osobie by powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mozliwe, ze jest zrazona do mezczyzn, moze jest po rozwodzie lub jakims traumatycznym zwiazku... Sama mam 30 lat i tez jeszcze nie wyszlam za maz, ale zapewniam, ze wszystko ze mna ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.zgadzam się. sama mam 33 lata i samotna od lat. mówią : taka ładna kobieta i sama... ktoś kiedyś bardzo mnie zranił i jestem bardzo ostrożna. i nie zwiążę się z kimkolwiek, żeby tylko mieć obrączkę na palcu. i zwyczajnie nie mam ochoty tłumaczyć wszystkim dlaczego jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lepiej nie drazyc tego tematu ? Jak jej dac do zrozumienia, ze chce ja gdzies zaprosic ale wiadomo po co, a nie tylko po kolezensku pogadac ? W ostatnia niedziele zaprosilem do knajpy na jedzenie, mialem nadzieje, ze sie domysli o co mi chodzi, a ona; OK ale tym razem ja place (bo poprzednim razem ja stawialem). Umawia sie nie tylko ze mna, zauwazylem ze sie cieszy gdy jest nas wiecej, najlepiej cala paka z pracy. Nie mam pojecia jak sie do niej zblizyc. Nawet jak jestesmy tylko we dwoje to tak potrafi pokierowac rozmowa, ze nie mam szans poruszyc ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne wszystko z nią w porządku, a jest sama bo: - zwyczajnie chce być sama, nie chce mieć męża ani dzieci, tzw singielka z wyboru - jakiś facet ją bardzo zranił w przeszłosci i już nie chce się wiąząc - nie trafiła jeszcze na odpowiedniego a nie chce byc z byle kim - może przed laty miała narzeczonego, który np zginał w wypadku i od tamtej pory nie zakochala się w nikim Powodów może być mnóstwo :O umów się z nią, to sam się przekonasz. Jak cię oleje, to najwyrażniej nie ma ochoty na żadne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj ją :D to będzie wiedziała o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj od niej facet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 feministka czyli chora psychicznie 2 lesbijka nie wyszła z cienia 3 puszczalska - taka nie ma problemów z mężczyznami ale nikt jej na żonę nie chce. Tzw. fanka "seksu w wielkim mieście" 4 dewiantka seksualna 5 pedofilka 6 aseksualna 7 księżniczka czekająca na księcia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na jej miejscu bym cię w d**e facet kopneła jak byś się dobierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest nie tak z Tobą, autorze? :P Masz pewnie koło 30stki, jesteś samotny, a w dodatku porad życiowych szukasz na damskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:37 haha ale z ciebie po....c ,leszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NUMER 2 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocalowac ? Dajcie spokoj, nie jestesmy nastolatkami. Po za tym fajnie sie z nia gada, to nie jest tak ze w jej obecnosci nachodza mnie jakies brudne mysli, czyli seks nie gra tu priorytetowej roli. Tak, chcialbym z nia przebywac dluzej, nie tylko w pracy czy od czasu do czasu gdzies wypasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cos jest nie tak, ale jak widac przyciaga leszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaproponuje po koleżeńsku pójście do np. do kina, na roli, spacer , spotykaj się z nią, poznawaj obserwuj. Pamiętaj niech padnie słowo po koleżeńsku, np. Aniu pójdziemy do kina tak po koleżeńsku. Wtedy ona wie, nie ma stracha że to randka. Jak będzie chciała się spotykać to też będzie proponowała jakieś wyjścia z Tobą. Uwierz kobieta tez potrzebuje czasem pogadać z facetem, spotkać się bez parcia na związku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z nia jest nie tak?to z wami facetami cos jest nie tak. kobiety po 30 nie maja w czym wybierac! wolny facet po 30 to brudas, mamisynek, pijak lub zalosny bawidamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest sama,to chce albo sie sparzyla i musi odchorowac. A to,ze w stosunku do ciebie sie tal zachowuje tj. zmienia temat,jest kumpelka itp.,to pewnie nie jest toba zainteresowana i tyle. Albo traktujesz ja jak kumpla,wiec jak ma cie traktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wolny facet po 30 to brudas, mamisynek, pijak lub zalosny bawidamek" - dziekuje -autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi hi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze - jak ona sie zachowuje w stosunku do innych w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwi mnie ze na 34 letnia panne reaguje sie na zasadzie "co z nia jest nie tak". Uratlo sie w naszym spolecznstwie , ze ludzie w tym wieku najczesciej maja zalozone rodziny. Niemniej jednak nie oznacza to ze single po30 nie moga znalezc szczescia. Napisz cos wiecej o tej kobiecie. Jak dlugo tam pracuje , jak sie zachowuje w roznych sytuacjach i jak wygladalo Wasze spotkanie w knajpie. Jak sie tam zachowywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretynski temat jakiegos zalosnego prawika. faceci nie sa pepkiem swiata ani glownym priorytetem yciowym kobiet, sa wazniejsze aspekty w zyciu dla kobiety niz przegarniecie faceta. cos nie tak moze byc co najwyzej z autorem tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda najświatlejsza
Ne czytaj poprzednich komentarzy, bo ja ci powiem, że ona na pewno ma jakąś ogromną wadę, np. trzy sutki i mocno się tego wstydzi, w ogóle bardzo możliwe że to dzika bestia, nie kobieta, modliszka pożerająca samców, także trzymaj się z dala, z nią na pewno coś jest nie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a co z Tobą jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bogata "przeszlosc". Po tym jak mnie w mlodosc***ewna dama "wykorzystala" nie potrafilem nikogo traktowac powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy ludzie muszą być tacy sami,i swoje życie podporządkowywać jakimś tam schematom,są i 50 i 60 letnie panny,które nie spotkały miłości swojego życia,i nie weszły w żadne związki,a my czy mamy prawo do oceny ich życia?ich postawy?to czyjeś życie,i niech robi jak uważa,ja cenię tych,co są wierni swoim zasadom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×