Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PMka 2015r

krówki na weselu

Polecane posty

Gość PMka 2015r

Czy ktoś z was miał styczność z krówkami od tego sprzedawcy i czy są smaczne allegro.pl/krowki-podziekowanie-dla-gosci-slub-wesele-5kg-i5294743257.html ??? Widziałam tez inne na allegro ale te wychodzą taniej za kilogram i mają ładniejsze papierki, tylko sprzedawca nie ma za dużo komentarzy więc może ktoś kupował u niego i może się podzielić wrażeniami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krówki z Opatowa są przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMka 2015r
A te są z Opatowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMka 2015r
O matko, nie do czytałam:) Od razu obrazki zaczęłam oglądać... Czyli te z aukcji są smaczne tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona mojego meza
tak to są opatowskie my też je zamawialiśmy, bardzo smaczne dla porównania: ostatnio w pewnej firmie na ladzie postawiono dla poczęstunku krówki reklamowe, nie wiem jakiej to firma była produkcja, ale o malo się nie zadławiłam :O te z opatowa są mięciutkie i gruche, nie żadna guma, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona mojego meza
kruche* miałam na myśli, nie gruchę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMka 2015r
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku brałam krówki na chrzest od tego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMka 2015r
Dzięki za odpowiedzi, zamówiłam i doszły już do mnie. Jestem mega zadowolona !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melika
Pmko napisz coś więcej, też jestem zainteresowana zakupem. Jakie są w konsystencji i jaki czas wysyłki? Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krówki są robione ręcznie i ja bym wolała raczej od sprawdzonego dostawcy, a nie pokątnego wysyłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMka 2015r
Krówki były wysłane bezpośrednio z mleczarni z Opatowa, czyli producenta (więc chyba sprawdzony dostawca... ):) Mielika, dość szybko doszły, musiałabym sprawdzić po mailach ile dni. Fajne są na początku takie mięciutkie, ale z dnia na dzień kruszeją. Jak chcesz to podaj maila wyślę ci realne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam krówki. Ale od kiedy one goszczą na weselach? Nowy zwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melika
Poproszę, wyślij : melikona@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole byczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadwagę i chyba obraziła bym się, gdyby ktoś ten badziew chciał mi wcisnąć, tym bardziej, że nie ukrywam, że ciężko mi zbijać wagę. Ogólnie pomysł marketingowo dla producenta niezły, ale dla młodych do bani, wyjdzie, że tanim kosztem krówkami zamiast ciasta chcieli się wykpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co przeszkadza dac i ciasta i krówki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, właśnie się przymierzam do zamówienia krówek na mój ślub z imionami moim i narzeczonego oraz datą zamiast logo. Znalazłam taką firmę http://reklamowekrowki.pl/, ktoś może od nich zamawiał? Myślicie, że takie prywatne zamówienie zrealizują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitkaM
Pomysł jest naprawdę super i po tym jak sami wykorzystaliśmy krówki jako upominek dla gości to już kilka osób z rodziny pytało nas u kogo je zamawialiśmy, ponieważ nie tylko na wesele, ale również inne imprezy okolicznościowe jest to fajna opcja. A my zarówno cukierki (jak i projekt opakowania z naszym zdjęciem) i koszyczki zamówiliśmy w http://www.krowkipobyku.pl/ efekt końcowy wyszedł świetnie. Do tego całe zamówienie było zrealizowane na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep_Krowki_COM
Niestety często sprzedawcy na allegro oferują najtańsze krówki z marketu przepakowywane w papierki z nadrukiem. Dlatego warto kupić u sprawdzonego sprzedawcy lub producenta. Najlepsze, oryginalne krówki najlepiej kupić na https://Sklep-Krowki.COM nasze krówki produkowane są z najlepszy składników. W ich skład wchodzi prawdziwe masło, co sprawie że krówki są cudownie smaczne :) . Gdy są świeże są ciągnące i miękkie z biegiem czasu nieco twardnieją - jest to naturalny proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika33

Ja polecam http://www.cukierki-reklamowe24.pl/ .  Krówki prosto od producenta , produkowane z samych naturalnych składników, które pochodzą od lokalnych dostawców, więc mamy pewność, że są na pewno świeże!  Dodatkowo zamówienie dostarczają bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dokładnie tak jak piszecie najlepiej mieć sprawdzonego producenta. Stare krówki to żadna pozytywna reklama. My mieliśmy wesele w stylu BMW M i zamawialiśmy krówki w 3 paski:) firma Torocreation przygotowała je idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda

Dziewczyny, baaardzo polecam krówki ze sklepu www.manufaktura-krowek.pl   u mnie raczej nikt nie przepadał za krówkami, do momentu kiedy przyszły krówki zamówione z tej firmy na mój ślub!! Jakie to było pyszne, świeże, ciągnące , smak całkowicie inny niż te krówki sklepowe. O kwestii wizualnej nawet nie mówię, cudeńka!!! Każdy z gości weselnych był zachwycony i chciał namiar, bo przecież takie krówki to i na chrzest i urodziny, ale też jako reklama firmy. Ja z pewnością będą korzystać przy każdej okazji ;) Jeszcze raz polecam www.manufaktura-krowek.pl  aaa najważniejsze krówki przyszły po tygodniu więc mega szybka realizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajn

Krówki z Twoim logo możesz zamówić w drukarni cyfrowej Estilab. Szybka realizacja i dobra cena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×