Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KOlga

Biuro projektowe

Polecane posty

Gość genua33

Świetny indywidualny projekt domu kupiliśmy w tym autorskim biurze projektowym Projektyka, sa na prawde świetni https://projektyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Intellio Designers z Warszawy, mają bardzo profesjonalne podejście do klienta. Projekt mojego domu wyszedł bardzo oryginalnie i staranne. Wnętrza super funkcjonalne i wykończone, wszystko zgodnie z umową, bez opóźnień. To co na mnie zrobiło ogromne wrażenie,  to pomoc w realizacji projektu

Biuro Warszawa 

ul. gen. Pełczyńskiego 22a, Warszawa 

pon - pt: 09:00 - 17:00 

tel. +48 664 744 123 

www.intellio.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka

Świetny indywidualny projekt domu kupiliśmy w tym autorskim biurze projektowym Projektyka, sa na prawde świetni https://projektyka.pl

 

Masz rację Projektyka to bardzo dobre biuro projektowe, my mamy od nich projekt gotowy. Ale warto było bo mają super pomysły , nie mieliśmy pojęcia jak ma nasz dom wyglądać, brak wyobraźni po prostu...teraz mamy idealny dom dla naszej 4 osobowej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za dobrym i sprawdzonym biurem projektowym polecam skontaktować się z www.studioarchitektonicznear.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że pracują tam świetni fachowcy, na których można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoll

Jeśli chodzi o sprawdzone biuro projektowe to świetne jest DESKA Project z Katowic. Odpowiadają za projekt, opracowanie środowiskowe, badanie geotechniczne i sejsmiczne gruntów a także usługę nadzoru budowlanego. Także jak widzicie działają kompleksowo a ja dodam, że mają całkiem w porządku ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastek Morawski

Fajna rzecz 16.11. w Decoroom. Siódma edycja DECOwarsztatów. Spotkania dla entuzjastów architektury wnętrz, designu i dobrego projektowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Pasieka

Bardzo fajny event, byłam na dwóch poprzednich edycjach, w tym roku tez się wybieram. Dużo ciekawostek, fajnych rozmów, wymiany doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie ma opcji postawienia domu gotowego na działce. W sytuacji jeśli dzialka jest niewymiarowa, na przykład bardzo wąska. Albo jest pochylona. My zdecydowaliśmy się na projekt domu indywidualny z uwagi na to,ze budowaliśmy dom dwurodzinny. Niby jest kilka projektów w sieci, jednak żaden z nich nie spełnił naszych oczekiwań, poza tym budowa domu to duże przedsięwzięcie, tak wiec koszt projektu wcale nie wydaje się w stosunku do niego zbyt wysoki. 

Najlepiej porównać sobie wyceny w wielu biurach:

https://arkada.com.pl/najlepsze-biura-projektowe-w-warszawie2/

Na stronie jest przegląd biur projektowych w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to oczywiście Google 🙂 Sprawdź w mapach które biuro ma dobrą ocenę i poczytaj trochę komentarzy. Pamiętaj też, że często komentarze wcale nie konieczne wystawione były uczciwie, więc sprawdzaj z jakich kont były wystawiane, i czy było z nich więcej opinii niż tylko ta jedna negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×