Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazany antysystemowy film, poznaj prawdę jak Państwo kradnie i oszukuje

Polecane posty

Gość gość
Kradzione wszystko. W ustroju komuszym nie dalo sie dojsc do milionow uczciwa droga. Trzeba bylo miec kapital. A zeby go miec trzeba bylo kombinowac. Byc w prtii albo zysk z mieszkan oddanych za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co Wiecie co
Ja Wam coś powiem! Nie byłam za żydami nie byłam za komuną nie byłam za unią nie byłam za PO ALE DO KOOORWY NĘDZY MAM DOŚĆ ZMIAN GDZIE JEDNI ROBIĄ COŚ INNEGO NIŻ POPRZEDNICY I STALE MY TE ZMIANY FINANSUJEMY! Jak rządzą kretyni bo ich wybraliście zabierając babci dowód-to trudno Obraliśmy kierunek i cel został wyznaczony Mam całe życie finansować nowe kierunki ? Czy jak moje dziecko będzie trenowało piłkę nożną a za 15 lat mi powie mamo na huj mi płaciłaś te treningi mi sie juz znudziło chcę być pływakiem to zacznę mu finansować basen w nadziei że kiedyś przyniesie mi do domu puchar? Nie k****a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bełkot w który uwierzą ćwierćinteligenci i żule pod mopsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jak mowisz. Zadnych sensownych dalekowzrocznych rozwiazan.strategicznych , ktore na dluzsza meta beda korzystne dla Polski. To stado baranow i zlodzieji ktorzy maja w tylku interes państwa chcą się tylko wepchac do koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 Dobrze prawisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Kukiz
drodzy Polacy![w utrzymaniu] nie dajcie się zmanipulować oglądając tę tanią propagandówkę w stylu tych z lat 50tych. głosujmy wspólnie na jedynego najlepszego kandydata na urząd Prezydenta RP P. Komorowskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak głosy sie rozzejda na k***ina czy kukiza i dude a komorowski wygra bo ma wiencej glosów nirz duda i komoruski dalej bedzie rząndził pierwszy cel to trzeba odsunac platforme od rzadów a potem mozecie sie bic o stołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:08 Jak dla mnie to może nie być tych wyboró i niech nam wypłacą tyle ile zaoszczędzą na tym na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kukiz prawdopodobnie ma kredyt mieszkaniowy. a jego piersi się nie sprzedają. można zaufać komuś kto zmienia poglądy częściej niż majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm dziś [17:40 x we lbie ci sie przewrócilo od tego bogactwa, wyjechales do Londynu bo myslaleś że jestes namaszczony przez bogów ale zdaje sie że coś nie idzie?:-D angole nie doceniają twojego wybitnego talentu? :-D Powiem ci dlaczego - bo w Polsce wszystko po znajomości, "rzęchu rzęchu chlastu chlastu, nie mam rączek jedeneastu" ale tatuś i mamusia sale koncertową znajdą :-D rozczarowany? kontrakt nie podpisany? wspólczuje "młoda dupciu lat 20" :-D :-D ps. jeszcze raz - Inna Planeta, ok? rzygać sie chce:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Stanisław Lesisz na końcu filmiku to wspaniały człowiek i od niego uczmy się walczyć o nasz kraj!!! My możemy to zrobić prościej - wziąć udział w wyborach!!! Brawa dla osoby zakladajacej ten temat. Ja głosuje na Prezydenta Pawła Kukiza! Fb Prezydent Kukiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Kukiz
nie głosuj na mnie już wcześniej pisałem , że tylko Komorowski to jedyny właściwy kandydat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski to tepa marinetka czytajaca z kartki. To już Jaruzelski przy nim był geniuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głos oddany na Komorowskiego to głoś stracony i dalsze niszczenie Polski i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosują na komora ze strachu przed watykanskimi kurduplami w ten sposób nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin mi się coraz bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiarygodne, dlaczego dopiero teraz o tym piszecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak propaganda telewizyjna i internetowa na kaczynsiego jaki on zły jaki on niedobry popierajcie czynem i umierajcie przed terminem bo komoruski przedłuzy do 80 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda kradnie oszukuje i nic sobie z tego nie robi, ale do czasu młode pokolenie jest coraz bardziej świadome co się wyrabia w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość ludzi już dawno wyjechałaby z tego chorego kraju gdyby tylko mieli warunki lub kogoś bliskiego zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że Korwin wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera, aż ciary człowieka przechodzą. Masakra co się w tym kraju wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin porywa na swoich wiecach tłumy, jest oklaskiwany na stojąco, w internecie wygrywa, tvp, tvn, polsat milczy na ten temat! Wciąż pokazują nam zakłamane sondaże w telewizji! Komorowski jest zagłuszany przez ludzi, którzy wierzą, że JKM zrobi tu porządek. Pis-po to jedno dno. Ludzie nie są głupi, sami zaczynają wychodzić na ulicę, tej siły już nie powstrzymacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PoPisPslSld to partyjny beton starej nomenklatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3KB ora system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×