Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pozwolilibyscie, aby wasz maz kąpał waszą córkę ?

Polecane posty

Gość gość
O zasady ha ha ha ale z ciebie popirtolona szlora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że moi rodzice byli normalni i sie ze mną nie kąpali, dzieci sie powinny kąpać z dziećmi ale to też zależy bo starszych dzieci od 3 lat już bym nie kąpała ze sobą, dziewczynki z chłopcem, dorośli to dorośli powinny sie kąpać sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze jak? ze mąż nie Może? a jak np. ja byłam tydzień w szpitalu to kto miał ją kąpać? i pieluche zmieniać? a jak byłam teraz chora a dzieci na basen z mężem poszły, to miałam córce zabronić???? wstyd to nabędzie jak się zrobi panna 11/13 letnia a nie teraz jak ma 4 lata..... Myślę że ma to generalnie gdzieś kto ją kąpie.... A mój mąż nie jest zbokiem żeby nie mógł mi pomóc w oporzadzaniu córki.... A co zdejmowania napletka, u mojego syna wykryli ze mu nie schodzi, groził mu zabieg.... Tez musiałam mu to robić, na dodatek jak to robić, pokazywała mi PANI CHIRURG ( PEDOFILKA NA 100%) Bhehegeheh.... Jakim to trzeba być idiotką żeby mieć taki tok myślenia jak autorka.... To co jak idziesz do lekarza to tylko baba wchodzi w grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to waszych chłopów podniecają małe dzieci bleee?? bo ja na szczęście mam normalnego faceta :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na dobrą sprawe to ginekologami powinny być tylko kobiety, chore że faceci codziennie sobie w pipkach grzebią, ale niektóre kobiety lubią facetów ginekologów bo ich to podnieca nawet gdy zaprzeczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ojciec kąpał i nie czuje skazy psychicznej z tego powodu. Mój mąż myje nasze dzieci jak i ja . Debilki jesteście ze wogole o tym piszecie tu . Dla mnie yo naturalne . Najzwyklej najzwyklejsza codzienna czynność przy małym dziecku . Ciekawe jaki stosunek miałabyś jakbyś musiała pampersy zmieniać sparaliżowanej matce czy mężowi. Ojej pochlastałabys się pewnie z rozpaczy. Idiotka jakich mało. No nic - jak zwykle znajdzie się tu ofiara losu która z g****a robi aferę na skalę światową. @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie jest zbokiem, więc oczywiście pozwalam aby kąpał naszą córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze troche to ojciec nie bedzie mogl w miejscu publicznym wziasc corki na kolana,bo zostanie zlinczowany. nie wspominajac juz o przytuleniu czy buziaku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moto man
Ja mam tygodniowa coreczke i zona doslownie pedzi mnie do przewijania. Ale my zawijamy w tetrowe pieluszki, a pampersa tylko na noc. Ja chetnie pomagam zonie bo widze jaka jest zmeczona i niedospana a poza tym lubie trzymac naszego dzieciaczka :) Tu jednak musze stwierdzic, ze przewiniecie zony jest pewniejsze. Jak ja przewine to czasami jest luzniej i raz sie zdarzylo, ze mala sie rozkopala. Niby ma tylko kilka dni, a nozki silne, ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż kąpie nasza córkę ona ma 19 lat bardzo to lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze nie. gdy rodzilam nasza corke, a maz byl na porodowce, kazalam mu zamknac oczy kiedy juz wyszla ze mnie. A teraz gdy mala ma 5 lat, maz ma absolutny zakaz kapania i mowienia, ze ja kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowienie do.dziecka ze.sie go kocha a patrzenia na miejsca intymne to dwie rozne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge uwierzyc wrecz ze ten temat to nie prowokacja.Po prostu nie miesci mi sie w glowie ze moga byc kobiety ktore zabraniaja mezom patrzec na nagosc swoich corek od 0-do mniej wiecej pieciu lat.Starsze dziecko samo nabiera juz wstydu.Nie wiem kto jest w takim przypadku nienormalny.Matka?Bo uwsza meza za zboczenca i pedofila czy ojciec bo chyba kazdy normalny kazalby sie takiej babie puknac w pusty leb:-o A swoja droga... Sama wychowywalam syna do 7-mego roku zycia.Okolo szesciu lat zaczol myc sie sam.Jaki z tego moral.Ze przez te szesc najwodoczniej powinnam do kapieli lub przewijania synka wzywac sasiada plci meskiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha.Oczekuje wlasnie narodzin coreczki.I oczywiscie maz bedzie kapal mala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale wy wszystkie ufacie tym męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A później teksty, ze gwałcił i ona nie wiedziała, bo przecież to tata.. A tata pedofilem być nie może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie nie mam takiego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale wy wszystkie ufacie tym męża. 

Mężom, tępa ...ico bez mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoo

Boże całe wieki to kobiety się zajmowały dziećmi, męskim też i nikt ich od pedofilek nie wyzywal xD

Na ogół pedofile to konkubent/ojczym czyli wasz gach w którego jesteście ślepo zaopatrzone. I wiecie co? Molestowani są zarówno chłopcu jak i dziewczynki. Dzieci często mówią matkom że się dzieje coś złego ale te zaopatrzone w konkubenta im nie wierzą. 

Głupie są baby jednak strasznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

Kto takie głupie tematy zakłada? Chyba jakiś troll, żeby prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×