Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

waga nie spada

Polecane posty

Gość gość

Witam i proszę o poradę. Od lutego zaczęłam ćwiczyć w klubie fitness. Na początku chodzilam na zajęcia grupowe typu zumba itp a potem wskoczyłam na bieżnie i od tej pory biegam 3 razy w tygodniu po 50 minut. Moja poczatkowa waga to 63, 5 przy wzroście 164 cm. Na dzień dzisiejszy od około 2 tygodni to 57 / 58 kg . Oczywiście na początku ograniczylam cukry, odstawilam białe pieczywo, jem dużo warzyw i owoców ... . Co zrobić żeby moja waga spadła jeszcze około 3 kg? Dlaczego moja waga stoi w miejscu. Proszę o pomoc Pozdrawiam evelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutkaa
to częsty problem przy ćwiczeniach. dochodzisz do jakiejś wagi i potem stoisz w miejscu przez jakiś czas. albo trzeba coś zmienić albo poczekać. zrób sobie analizę składu ciała i napisz do dietetyczki, tutaj masz link do darmowych porad: http://www.sklepdiety.pl/analiza-skladu-ciala-pm-55.html co jak co, ale specjalista wie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem w trakcie odchudzania .Od niecałego miesiące biorę dodatkowo Foreverslim.I dopiero teraz widzę różnicę jaka jest między samą dietą a dietą wspomaganą tabletkami.Na razie 4 kg mniej w ciągu niecałych czterech tygodni.Dla mnie tempo odchudzania nie złe oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za spamy dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamuj się - pierwsze nabierasz masy - budujesz mięśnie - potem je kształtujesz ;-) - nie zniechęcaj sie - ćwicz ... polecam bieganie i rower ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Brak progresji = brak postępów. Organizm zawsze dąży do równowagi, walczy na wielu frontach by ocalić ostatnią linię obrony jaką jest ... tłuszcz! Dlatego powinniśmy dbać o progresję nie tylko na treningach, ale także w kuchni - zwiększać objętość treningów, zmniejszać bilans kaloryczny albo jedno i drugie. Tylko trzeba pamiętać, że progresja nie może trwać w nieskończoność - w końcu odbije się to na treningach a potem także na zdrowiu. Dlatego robi się tak zwane cykle - robimy cykl redukcyjny, potem przerwa, potem znów redukcja. I warto zmierzyć sobie poziom tłuszczu. Utrzymywanie bardzo niskiego poziomu tkanki tłuszczowej przez dłuższy czas jest niebezpieczne - zazwyczaj tłuszcz się mocno zbija tylko na zawody. I zbijanie wagi za wszelką cenę nie ma sensu - nie liczy się waga, tylko ogólna sprawność i sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było wszystko: dieta, cardio, bieganie. nic nie pomogło, nic! odpuściłam, zaczęłam jeździć na rowerze i nie wiem kiedy waga spadła... polecam model http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-evado-3-0-gran-ciemny-mat-2015-kross,442725.html, działa cuda na pośladki :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Spamerzy! dajcie sobie spokój z tym centrum rowerowym, nabijanie ludzi w butelkę i tyle. I wiecie co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak, ze jadłam za mało i dlatego nie mogłam zejść z wagi. Ale odkąd jem regularnie 5 posiłków dziennie, pełnoziarnisty chleb z piekarni Mega&Dolce, orkiszowy makaron, a do tego zawsze indyk, kurczak albo tuńczyk i mnóstwo warzyw, no to czuję, że centymetry lecą. Waga nie jest wyznacznikiem tego, jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka96
ja polecam włączenie do swojej diety regularnych porcji błonnika. Pozbędziesz się toksyn i będziesz dostarczała do organizmu mniejszą ilość kalorii. warto przetestowac http://zdrowaznatury.pl/shop/13-b%C5%82onniki to żaden spam, tylko moje własne spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Foreverslim okazał się strzałem w dziesiątkę.Skutecznie radzi sobie z tłuszczykiem napadami głodu i chęcią sięgania po słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za spamy jeszcze raz dzięki :p Dziś odnotowalam wagę 56, 6 :D Przyznam że trochę odpuscilam z dietą i cwiczylam trochę mniej intensywnie. Pierwsze dwa tygodnie wazylam ok 57, 5 . Tydzień temu zaczelam intensywne treningi i znowu odstawilam pieczywo, makarony itp. Chciałbym ważyć 55 kg. Może jednak się uda Pozdrawiam evelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzisz trening zorientowany na tętno? Być może problemem jest właśnie brak utrzymywania odpowiedniego tętna podczas treningu. Jeśli przekraczasz pewną górną granicę, nie spalasz "tłuszczu", tylko wyrabiasz mięśnie (które ważą) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobny problem. Chudłam do pewnego momentu a potem kryzys: znowu ochota na czekoladki, chipsy, fast foody i zero motywacji do ćwiczeń chociaż wcześniej chodziłam codziennie. I to właśnie był mój błąd. Bo szybko mi się przez to nudził fitness. Ale znalazłam Mrs.Sporty Klub Fitness Wrocław, który ma opracowaną swoją koncepcję treningów. Polega to na treningu obwodowym 3x30 min w tygodniu. I w dodatku mają dietetyka do dyspozcyji klubowiczek. Naprawdę polecam Wam. Możecie spróbować od zapisania się na trening próbny ze strony ich: http://www.mrssporty.pl/club601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dużo cierpliwości. Mąż się tak odchudzał - najpierw szybko spadło 10 kg, a później długi się nic nie działo. Trochę zaniedbał treningi, ale z czasem do nich wrócił. I teraz znowu waga spada, ale znacznie wolnej. Pewnie organizm przyzwyczaił sie też do nowego trybu życia i inaczej działa. Także na efekty trzeba cierpliwie pracować i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawiedzionaKlientka
Aneta100 - Jesteś Spamerką, która jest powiązana z tym twoim żałosnym klubem. Wstawiasz swoją pseudo reklamę http://kafeteria.pl/profil/Aneta100 Ja już tam do Was nie pójdę nieudacznicy! Podszywacie się pod kogoś, aby pisać o swoim pseudo klubie. WSTYD! Brak szacunku dla klienta! Macie Nas klientów za durniów?! Mam nadzieję, że odbiję się to szerokim echem po Wrocławiu, już się o to postaram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmoczyca
Ja od pewnego czasu stosuję Foreverslim.U mnie spadek wagi to ok.1 kilogram tygodniowo.Mi takie tempo odchudzania pasuję ponieważ nie chudnę za szybko i wiem że kilogramy po tym nie wrócą w postaci efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSparta
O sobie mogę powiedzieć że nie jestem za bardzo pracowita a tym bardziej systematyczna,a udało mi się schudnąć dzięki wsparciu Foreverslimu.Więc myślę żę osobą którym naprawdę zależy na tym aby schudnąc bez problemu dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz ćwiczeń koniecznie musisz wdrożyć jakiś system żywieniowy, nie tylko ograniczyć cukry, najlepiej skonsultuj się z dietetykiem, bo łatwo sobie zaszkodzić samodzielnie wymyślając dietę bez oparcia o warunki twojego organizmu. Możesz to zrobić np przez http://lionfitness.pl/ , taka stronka z odchudzaniem online (zestawy treningowe też mają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 dni temu rozpoczęłam kurację z Foreverslimem i na dzień dzisiejszy mam 5 kg mniej, moja koleżanka schudła 4kg. Jeszcze zostaje nam 9 dni do zakończenia pierwszego miesiąca i jesteśmy zachwycone jak te tabletki skutecznie pomaga się odchudzać. Koleżanka trochę mi zazdrości że mam efekt lepszy o 1kg ale ja staram się cwiczyć a ona nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez ciebie jestem smutna ... znikij z mojego życia socjopato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćojo
Mi udało się schudnąc kilkanaście kilogramów stosując tabletki Foreverslim.Co do diety to ciężko to nazwać dietą ja po prostu zrezygnowałam z niektórych rzeczy i starałam się jeść regularnie .W sumie udało mi się schudnąć 13 kg.Teraz w końcu podobam się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tabletki? nie jestem do tego przekonana.... lepiej naturalnie bez takiej chemii... jakie najlepiej dziewczyny polecacie na schudnięcie ? może jakieś ćwiczenia z Lewandowską lub Chodakowską? help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tabletek na chudniecie!!! gdyby takie isttnialy nie byloby tyle grubych ludzi! Nie dajcie sie nabijac w butelke! Tylko regularne cwiczenia i zdrowe odzywianie sa recepta na piekna sylwetke i zdrowe cialo. Ja wlasnie chce dzis zaczac cwiczyc. dwa razy w tygodniu bede cwiczyc z plytami dvd..dwa razy bede chodzic na basen. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara93
Mi też nie spadała dopóki nie wzięłam się za siebie na poważnie i nie zaczęłam po prostu ćwiczyć! Zapisałam się niedawno do fitness klubu w Łodzi http://www.60minut.com.pl/ i wreszcie waga zaczęła lecieć w dół :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieja skutecznie hamują głód , jak ktos ma zdrowe serducho to moze łykac tylko niestety , łatwiej zakazac takich srodków bo na czym firmy zarobią , suplementy które nie działaja powodują ze kupujemy następne i następne ja jade na niedozwolonym produkcie nic mi nie jest koszt to ok 10 zł hamuje apetyt działa nie chodze głodna , i oczywiscie dawkuje z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finauumu
mi na podobny problem farmaceutka poleciła citrosept slim, mam nadzieje, że mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc Foreverslim nie tylko pozbywam się niechcianych kilogramów ale z wielką radością zauwarzyłam że cellulit który miałam na udach i pośladkach prawie całkowicie znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×