Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniellod

Wyrzuty Sumienia po Masturbacji w związku

Polecane posty

Witajcie Mam straszny problem. Jesteśmy ze swoją dziewczyną już 3 lata.Mamy razem 20 -21 lat Uprawiamy sex regularnie raz w tygodniu.(Seks polega i wyłącznie na seksie oranym za sprawą maksymalnego odciążenia się ze strachu o niechcianą ciążę) Nie wiem czy wyżej wymienione informacje są istotne ale chce dokladnie to wytłumaczyć. Kocham ją bardzo i generalnie prowadzimy bardzo udany związek.Niestety ale strasznie mnie ciągnie do masturbacji od półtorej roku.Robię to pokryjemu bez wiedzy dziewczyny i zawsze po tym mam wyrzuty sumienia lecz i tak za każdym razem do tego wracam.Strasznie mi po tym głupio denerwuje sie i załamuje jakia ze mnie świnia.Czy jest to normalne ? jak myślicie ? Dodam jeszcze ,zę nie chodzi tutaj o wątek religijny (Jestem osobą nie wierzącą) lecz o stosunek wobec mojej dziewczyny. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrasznyzboczuch
Ja jestem 8 lat po ślubie i się masturbuje co dziennie, pomimo że uprawiany sex prawie co dziennie. Po prostu to lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpływa to źle podczas sexu z żoną ?.U mnie seks z dziewczyna strasznie pogarsza swoja jakosc po masturbacji w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrasznyzboczuch
Żona nie wie że to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrasznyzboczuch
Czasami mam problem ze wzwodem ale po krótkim oralu jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo moja żona nie akceptowała mojej masturbacji w samotności, ale z czasem ją zaakceptowała, bo mamy sporą różnice w libido. Staram się jednak, żeby mnie nie nakryła jak to robię. Masturbacja wydłuża nasz stosunek, czasem było tak, że żona miała chęć na seks tuż po tym jak doszedłem w samotności, ona nic o tym nie wiedziała. Bzykaliśmy się wtedy o wiele dłużej. Czasem seksuolodzy zalecają mężczyznom, żeby przed stosunkiem raz dojść "ręcznie", tak aby potem wydłużyć seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×