Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maltanka2015

KRIOLIZA działa czy nie?

Polecane posty

Gość gość
działa i to jak, ja straciłam 4 cm w talii, klinika Amaryllis wystawiła ofertę kriolipolizy na grupona, wykupiłam bo cena była na prawdę atrakcyjana, polecam ten zabieg w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipo Cryo=ZERO efektów. W zeszłym roku zrobiłam 12! przyłożeń na uda i efekt jest dokładnie ZEROWY (+dieta wiadomo) Do dzisiaj jestem zła, że dałam się na to NABRAĆ. A urządzenie z atestem medycznym, "Efektownia"w Poznaniu Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wiedziałam, że te wszystkie krio to jedna wielka sciema :) Też jestem z Poznania, ale na metodę wyszczuplania wybrałam liposukcję ultradźwiękową i dermomasaż. Znalazłam super salon na stronie www.dobrakosmetyczka.pl . Po każdej wizycie 1-4 cm mniej, w sumie ponad 10 cm. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim polecam Krolizę Cook Tech wykonywaną w Derma-Clinic dr Orlitz w Częstochowie! Efekty są bardzo zadowalające i szczerze polecam ten zabieg. Ja wykonywałam swój na wewnętrzną część ud (tą najbardziej problematyczną) i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanamontana
Ja robiłam kriolipolizę w salonie Vici w Krakowie. Efekty są... spektakularne :) Pożegnałam się z kilkoma centymetrami tu i ówdzie :) Więc działa - i to bez diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×