Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z tematów na forum wynika że miłość nie istnieje jest tylko seks za kasę

Polecane posty

Gość gość

Ona mu seks, jaki tylko pan sobie zamarzy, on jej życie na poziomie i zachcianki. Że niby tak to wygląda wg was w praktyce? To jest bardzo smutne, naprawdę przygnębiające. Facet całymi dniami myśli, czy żona mu da wieczorem, czy nie, ona mu mówi coś w jej przekonaniu ciekawego, a on odpowiada, oby tylko wpleść seks w odpowiedź, żeby jej przypomnieć. I wieczna kalkulacja, czy jak jej coś kupi, to zgodzi się na oral, anal itd. ;/ do d**y takie życie... W drugą stronę: on jej coś opowiada o swoim dniu, a ona "kupisz mi to i to i to?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys wierzylam w milosc, ale teraz uwazam ze milosc to tylko stan wymyslony przez poetow.milosc nie istnieje, jest za to pozadanie i to wiekszosc ludzi myli z miloscia. Wierze w dzialanie hormonow w ludzkim otganizmie odpowiedzialnych za stan zakochania. Ktore przemijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tematów na forum wynika bardzo wiele rzeczy z których większość prawdy nigdy nie widziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealizowalam a okazalo sie ze ludzie myla milosc z pozadaniem. Moze jak ludzie sa bardzi mlodzi, to jeszcze zwracaja uwage na inne cechy, ale kobiety im sa starsze, tym staja sie bardziej wyrachowane i patrza na portfel potencjalnego partnera. Wladza i pieniadze od dawna byly najpotezniejsztm afrodyzjakiem. Milosc miloscia ale pieniadze sa do niej co najmniej milym dodatkiem. Kobiety w wielu przypadkach prEde wszystkim chca zapewnic dobry byt sobie i swojemu potomstwu, faceci zas chca seksu, popyt spotyka sie z podaza i w efekcie mamy tak zwana milosc czyli seks za pieniadze. Tak sie dzieje i w malzenstwach i w wolnych zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec co, wystarczy zeby kobieta inwestowala w wyglad a facet w jakis biznes. Kij z wartosiami, poczuciem humoru, byciem milym czlowiekiem, poczuciem, ze jest sie komus potrzebnym zeby dzielic radosci. Ja w to kiedys wierzylam, teraz juz nie :( Chyba ze milosc jest dla brzydkich i biednych, bo oni nie oczekuja nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trudno,umrę głupia i naiwna,zawsze wierzyłam,i będę wierzyła inaczej bycie z kimś nie ma dla mnie sensu,a na życie sama sobie zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do miejskiego parku wybierzesz się żeby nazbierać pomiędzy drzewami prawdziwków? Czy w miejskiej fontannie złowisz kilogramowego leszcza? No to czemu się dziwisz, że na forum frustratów nie znajdujesz tych, którzy miłość znaleźli i wiedzą, że ona jest? Nie to miejsce kochana, tu tylko pozory życia możesz spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę czerpiesz wiedzę o życiu z tematów na forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niestety. Kiedys mialam problem i trafilam tutaj i juz zostalam. A poniewaz prawie wszystkie osoby tutaj uwazaja seks za sens zycia i ze bez tego nie ma zwiazku, jezeli sa nawet troche odmienne preferencje to kaplica zwiazkowa, to ja jestem przerazona i w ogole zniechecona do zycia. Juz wiem, ze nie znajde faceta, moj zwiazek sie posypal i w ogole eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu siedza frustraci i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks nie jest najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość nie umarła , żyje i ma się dobrze. Człowiek z wiekiem staje się pragmatyczny ,u niektórych przeradza się to w dualizm materialno-egoistyczny. Jak u Cyryla i Metodego " "JA'' znajduję cie na końcu, tak u nich zaczyna każde zdanie . Młodzi ludzie ,kochają szczerze ,bez granic i ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×