Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Nie wierze w istnienie osób nie pijących piwa

Polecane posty

Gość gość
poza tym fakt, że ktoś inny zachowuje się jak niewychowany plebs nie tłumaczy twojego własnego zachowania. No i śmiesznie brzmi zarzucanie innym zaburzeń jak ktoś na forum może cię tak zdenerwować, że spadasz do poziomu rozwydrzonego, chamskiego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam, dajesz całkiem dużo powodów do przyczepiania się. Chociażby twoja hipokryzja która aż kipi z każdego twojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj przykłady. Tylko nie pisz, że mam dziwne problemy, bo stosuje dużą litere na poczatku zdania, tak jakbym nie mogła zrozumieć własnej wypowiedzi napisanej z małej litery, tylko napisz cos z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poprzedniej stronie, ostatni post, czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym fakt, że ktoś inny zachowuje się jak niewychowany plebs nie tłumaczy twojego własnego zachowania. " Ani nie tłumaczy dlaczego przyczepiasz sie akurat do mnie, a nie do masy innych osób. Nawet gdy mam racje, musisz obrócić temat przeciwko mnie i pisać że jestem chora psychicznie i rozwydrzony dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczepiam się do wszystkich którzy zachowują się w ten sposób, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, osobom wyzywającym od meneli piszesz, że "przesada", a mnie atakujesz znacznie gorzej, koniecznie chcesz wykazać że to JA jestem gorsza, a nie te osoby wyzywające od meneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy siedzą przyklejeni do monitora tak jak ty ;) Zwróciłam ci uwagę, że zachowujesz się dokładnie tak jak ona, więc jeżeli ona jest chora psychicznie to ty też. Twoja własna diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 26
Ja nigdy nie piłam żadnego alkoholu nawet piwa, nigdy też nie palilam :) źle mi się to kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zachowuje się tak. W życiu nie przyszłoby mi do głowy nazwanie czegoś bardzo powszechnego i normalnego, nie budzącego kontrowersji "patologią". :) Tu nie chodzi o kulture, lub nie, tylko jakąs skrzywioną wizje rzeczywistości, która nie mogła powstać w umyśle normalnej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie piję, bo nie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie :) perła chmielowa to pychottaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka 24l nie pije piwa, w ogóle mało pije. Nie jest wojującą katoliczką ani tym bardziej nolifem bez znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×