Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19. tydzien a ja wciaz nie czuje ruchow!!!

Polecane posty

Gość gość

To moja druga ciaza, nie jestem gruba a nie czuje jeszcze ruchow malej :-( Bardzo sie martwie, bo polozna mowila, ze powinnam juz czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj innych że "powinnaś" jak lekarz mówi że wszystko ok, to jest ok. Jak masz wątpliwości to udaj się do innego na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez 19 tc., nie ma się czym martwić pewnie lada dzień poczujemy ruchy maleństwa również bardzo na to liczę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam, ze w drugiej ciazy czuje sie jyz w 16. tygodniu. W pierwszej ciazy czulam wczesniej, a teraz juz 18 tydzien, a ja nie czuje nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz tak czasem łożyska na przedniej ścianie macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam łożysko na przedniej ścianie, to moja druga ciąża, ruchy czulam ale tylko jak się położyłam na plecach od 18 tc. Może spróbuj zjeść coś poleżeć pół godziny na plecach powinnaś poczuc. A kiedy miałaś ostatnie usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny przestań panikować, możesz poczuć dopiero i w 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie,ja poczulam w 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy mam lozysko na przedniej scianie, skad mam wiedziec. W piatek bylam u lekarza, serduszko bilo. Jak leze na plecach tez nie czuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do łożyska to musisz lekarza dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na usg napisane tak: "Kosmówka zagniezdzona w obrebie sciany przedniej, poza ryzykiem przodowania" Czy to oznacza, ze mam lozysko na przedniej i bede czula ruchy pozniej?? Czy kosmowka to nie lozysko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kosmówka na przedniej ścianie- opisuje miejsce w ktorym będzie za chwilę łożysko." Czyli masz łożysko na przedniej ścianie a wtedy ruchy się odczuwa później i słabiej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w drugiej ciąży też poczułam ruchy później niż w pierwszej (w pierwszej - w 18 tc, w drugiej w 20 tc). Powodem było prawdopodobnie umiejscowienie łożyska na przedniej ścianie. Wygląda na to, że u ciebie jest podobnie. Głowa do góry, już niedługo je poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na przedniej ścianie pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to uff.. ale czy to oznacza, ze te ruchy beda slabiej wyczuwalne caly czas, czy tylko na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 26 tyg. Łożysko na przedniej ścianie.... Czułam ruchu normalnie kolo 18. Tyg....ale mąż położy rękę i mimo mocnych. Kopniakow on jeszcze nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam na przedniej scianie i poczulam ruchy w 21.tc. Cala ciaze byly ciut slabsze. No,moze w koncowce mala dawala czadu jak juz miala malo miejsca i wystawiala stope przez skore ;).Ale ogolnie nigdy nie budzila mnie w nocy i jak czytalam na forach,ze dziewczyny np cala noc nie spaly,bo dziecko kopalo,to tez sie martwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×