Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny! Odchudzanie czas zacząć..

Polecane posty

Gość gośćgrubabercia
byłam 2,5 h na porządnym spacerze z psem ,nie było to bieganie ale szybki trucht,zjadłam jogurt,jestem głodna :( idę pod prysznic i do spania ,nie będę dzisiaj ćwiczyła bo mąż jest w domu,nie chce przy nim ,jak jestem sama to włączam sobie ulubioną muzykę ćwicze ,tańczę ,śpiewam,jutro ćwiczę bo mąż jedzie w góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrubabercia
tłuścioszki jesteście? jaka u was pogoda ,u mnie leje od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też wczoraj lało, pogoda do niczego może dzisiaj będzie lepiej /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaschudlam
Zal mi sie was robi jak czytam o tych waszych "dietach"... w zyciu nie schudniecie zdrowo jak bedziecie zarly pieczywo i owoce, tepe buły. I do tego ze chudniecie 1kg/tydzien jest niezdrowe, buahahaha xD obsesja kilogramow, tragedia. Na centymetry patrzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 9.30 masz racje z tym jedzeniem i ubytkiem wagi to obwody sa wazniejsze mi z wagi nie leci od prawie 3 tygodni a cm ubywa a to wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. co u Was? ja niestety znowu przestałam ćwiczyć. teraz synek ma 5 miesięcy i znów zaczynam, może tym razem sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgość
To ja co schudlam 23 kg w 3 mce :p wazylam 81 ostatnio, teraz 76, pewnie byłoby mniej ale grille, lody morze, nie zalowalam sobie a i ćwiczyć mi się nie chciało w ttm upale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×