Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pulaa84373

Wypożyczalnia samochodów

Polecane posty

Gość elwira

Ja wypożyczałam auto u www.autoplatforma.pl. Wszystko sprawnie i od ręki załatwione.  Dzięki nim poradziłam sobie w niekomfortowej sytuacji, gdy nagle zepsuł mi się samochód.  Bardzo serdeczni i życzliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Zdecydowanie polecam Eliterent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Zdecydowanie polecam Eliterent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zdecydowanie polecam Eliterent! Korzystałam już kilka razy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia

Polecam eliterent.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceli

A ja polecę car4vip. W Warszawie to najlepsza wypożyczalnia, za każdym razem wypożyczam od nich auta, które są ładne, zadbane i wypożyczalnia sama w sobie stwarza duży wybór ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

W Wwie na pewno Car 4 VIP. Często korzystam i wypożyczalnia sprawdza się idealnie, bo w ofercie mają przeróżne samochody. Cenowo też jest ok. Ostatnio wypożyczyłam Nissana GT-Ra, bo marzyłam żeby się nim przejechać. Zrobiłam sobie prezent i dzięki nim spełniłam swoje pierwsze postanowienie noworoczne 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel

Mnie też do gustu przypadło car4vip. Mają niespotykane modele które mega mi się podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rio

Car4Vip to świetna firma wypożyczająca samochody. Mają duży wybór samochodów i mega korzystne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to świetną ofertę ma równiez firma Dyniewicz z Warszawy. Szeroka flota, świadczenie usług na najwyższym poziomie - na pewno się nie zawiedziecie na tym wyborze 🙂 Najważniejsze, to porównać sobie kilka ofert, aby mieć rozeznanie w cenach itd, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz bez problemu można znaleźć dobrą wypożyczalnię, ale jeśli zależy Wam na cenie, to w Katowicach działają oni https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-katowice/  . Flota składa się z aut osób prywatnych, dlatego jest taniej. Dodatkowo samochód można zwrócić w dowolnym punkcie w Polsce, a jest ich sporo. Znajdziecie je nawet w mniejszych miejscowościach. Plusem jest to, że formalności załatwia się internetowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×