Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zszokowany

1 raz w plenerze. I to jeszcze jaki!

Polecane posty

Gość Zszokowany

Dwa miesiące temu rozstałem się z dziewczyną i zacząłem mieć problemy z libido. Dziś gdy biegałem coś mi odbiło. Zatrzymałem zupełnie nieznajomą nastolatkę i zapytałem się jej, czy widziała kiedyś na oczy penisa. Odparła, że nie i że chciałaby. To był dla mnie szok! Spodziewałem się, że mnie spławi wulgaryzmem albo zacznie krzyczeć a tu coś takiego! Aż przeszły mnie ciarki. Powiedziała, żebyśmy poszli gdzieś w ustronne miejsce. Wziąłem ją w krzaki. Oczywiście byłem już twardy do granic możliwości. Opuściłem spodnie. Młoda wzięła k****a w rękę i zaczęła mu się przyglądać z ciekawością. Ledwo się trzymałem. Zapytała, czy może go wziąć do ust! Możecie pomyśleć? Przypadkowo poznana nastolatka obciągała mi Wacława w środku lasu. Myśl, że ktoś może Nas nakryć, a ona jest nieletnia (15 lat z kawałkiem) doprowadzała mnie do wrzenia. Długo nie trwało zanim doszedłem. Młoda się uśmiechnęła jakby nigdy nic, wytarła ręce w chusteczkę i dała mi swój numer telefonu. Po południu dostałem SMSa, że lód to za mało i że następnym razem chce spróbować czegoś mocniejszego. Możecie wierzyć lub nie. Co powinienem zrobić? Seks z 15-latką jest ponoć dozwolony przy zgodzie z 2 stron ale ja mam 22 lata! Czułem się niemal jak pedofil. W życiu nie miałem takiej mieszanki wyrzutów sumienia i jednocześnie nigdy nie czułem takiego podniecenia jak dziś. Doradźcie mi, bo obawiam się, że to zajdzie za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah te dzisiejsze nastolatki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ci się chłopie tutaj na babskim forum bajki pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci tam wierze bo sam mialem podobne akcje z malolatami pod wplywem % po baletach. Rvchac j***c nic sie nie bac wal ją normalnie jak ma 15 lat to prokurator moze cmoknąc cie w pindola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda średnio chce mi się w to wierzyć, ale historia ciekawa i cholernie zazdroszczę :) (jestem w Twoim wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze ty coraz młodszy jesteś :-D ostatnio pisales ze masz 26 lat i posuwasz swoja uczennice, no cud :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×