Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yordi

wzorowy mąż i ojciec

Polecane posty

Gość yordi
tak, to jest smutne, ale to nie ja ten świat tak poukładałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welonka1
Widzę że już podjąłeś decyzję...Smutne. Ale uwierz mi że ktoś ucierpi... tym kimś będziesz TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yordi
do tej pory tak działałem, ktosiu, pasja jest pewnym rozwiązaniem, ale obawiam się, że w moim wypadku to może odwlec w czasie coś co prawdopodobnie jest nieuniknione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ktosiem
Z tym się zgadzam Welonka. Wszyscy oberwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zaakceptowałbyś zdradę żony? I takie tłumaczenie jak Twoje? :O Myślisz, że ona nie ma pokus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yordi
nie jestem pewien, że podjąłem decyzję, nie wiem nawet czy tutaj można podejmować decyzję, coś się wydarzy lub nie i mogę na to nie mieć zbyt dużego wpływu. okoliczności tak się złożą, że niewiele będę miał do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welonka1
tak, tylko obawiam się że "wzorowemu" będzie ciągle mało i na jednej "niewinnej" zdradzie się nie skonczy. Tak juz jest...kto raz okłamał, kłamac będzie; kto zdradził raz -zdradzi i drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yordi
little. kobiety są zupełnie inne pod tym względem, mam na myśli, statystycznego faceta i statystyczną kobietę, sprawa zdrady, cały jej mechanizm, motywy, wyglądają chyba inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ktosiem
Możesz po prostu unikać takich okazji, jak ktoś już powiedział. Od zamiaru do realizacji jest jeszcze kawał drogi. Nie wiesz nawet, czy starczy Ci odwagi, gdy pojawi się realna szansa skoku w bok, w obliczu tego, ile rzucasz na szalę. Takie dylematy towarzyszą każdemu z nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welonka1
Ja pierd... nie będziesz miał nic do powiedzenia!!!! o czym Ty do cholery mowisz. No tak weźmie Cię jakaś napalona panna a Ty niestety będziesz bezbronny!!!!kurde no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna próba ominięcia odpowiedzi na proste pytanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Welonka,też uważam że takie tłumaczenie jest żałosne. Zgwałci go ta kobieta czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yordi
pytanie o zamianie partnerow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ktosiem
Chyba chodziło o akceptację zdrady w przypadku szanownej małżonki. Ja też jestem ciekaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ktosiem
Bo to trochę mówi o poziomie wypalenia w waszym związku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rajuśku, jaki Ty jesteś bezbronny, ofiara biologii i fatum :O Na ilez to sposobów można sobie własne s************o wyjaśnić to się w głowie nie mieści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Yordi jak się będziesz czuł jako rogacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozesz no to zdradz żonę i nie marudz, cudów się nie spodziewaj, bo człowiek nie potrzebuje odmiany w seksie, potrzebuje się zakochać. Tego brakuje w wieloletnich związkach, chemii, szaleństwa, bicia serca i namietnego seksu z osobą która jest dla ciebie wszystkim, tak mi się wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yordi
pewnie że unikam, przecież nie jestem głupi, ale mam do przeżycia pewnie jeszcze jakiś czas, mam moje zycie sprowadzić do unikania sytuacji? rzecz w tym, że widzę że się zmieniam a sytuacji przybywa, bo widzę ich coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego wy zwracacie uwagę na młodsze .? Ja z reguły wolę starsze osoby czy to kobiety czy facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś bezmózgim Yeti ani bezwolną marionetką pożądania i dzikich fantazji. Masz nad tym władze. Jeśli wymagasz wierności od żony, to Ty też powinieneś być wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yordi
myślę że moja zona mnie kocha i nie myśli o zdradzie i to jest b smutne, s*******nskie, wiem, nie wiem co bym czuł, bo nigdy nie brałem tego pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Twoje unikanie odpowiedzi jest odpowiedzią. Nie tylko na zadane pytanie :O Gryzę się w jęzor i powiem tylko dobrej nocy Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa zdrady nie wyglada inaczej u kobiety i faceta! facet może zdradzić tak samo jak kobieta. I nie prawda ze faceci są zaprogramowani do poligami a jesli tak to kobiety również! Myślicie że my czujemy co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierność żony jest smutna? Co za kretyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiała bym z Tobą na osobności jeśli Cię nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yordi
bardzo smutne jest to, że to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ktosiem
Powiem Ci coś Yordi. Przypominasz mi mnie sprzed kilku lat. Twoja sytuacja jest dokładnie taka, jak moja jeszcze kilka lat temu. Dziś siedzę sam w pustym pokoju, nie mam już żony, ani dzieci i znam aż za dobrze gorzki smak wolności. To był mój wybór. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welonka1
ja jednak uwazam że kazdy potrzebuje odmiany w seksie. Niezależnie od tego czy do jest kobieta czy mężczyzna, tylko nie zawsze chodzi o zdrade. Kazdy o niej myśli (i nie mówcie że nie) kazdy ma okazje - tylko nie każdy z niej korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×