Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak ludzie mogą być aż tak głupi?

Polecane posty

Dziennikarz tvn sprawdził czy młodzi ludzie potrafią rozpoznać symbol SS http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/chajzer-sprawdzil-czy-polacy-wiedza-co-oznacza-symbol-ss,166576.html Zaszokowało mnie jak dużo ludzi nie potrafi rozpoznać tego symbolu. To jest poziom ameby umysłowej. Nic mnie już nie zdziwi, jakby nie wiedzieli kim był Hitler to też bym sie nie zdziwiła, ich interesuje tylko jak sie nażreć i schlać na imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiedzą kim był np Adolf Eichmann ? Symbol SS ? Najlepiej po trupiej czaszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o co ci chodzi, bo czytałem o tym. To samo Wendzikowska nie wiedziała ostatnio kim był Charles Bukowski. Chciała się z nim spotkać, a on przecież już dawno nie żyje. Ci z radia się z niej nieźle śmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedzą nawet co to jest swastyka i z czym się to je,nie słyszeli o żadnym obozie oprócz Oświęcimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim był Charles Bukowski to juz nie jest taka podstawowa wiedza, ja znam tego pisarza, ale od stosunkowo niedawna. Natomiast symbol SS jest obecny w popkulturze jako symbol zła, podobnie jak swastyka, nie wiem jaki poziom ignorancji trzeba przejawiać żeby go nie kojażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy teraz piszcie jacy mądrzy jesteście. Też byście mogły czegoś nie skojarzyć. ;) Dzisiejszą polską młodzież interesują tylko imprezki, alkohol i seks, więc co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ten znak powinien rozpoznawać każdy młody człowiek a już większa pytanych to byli studenci , wstyd ! i pogratulować głupoty jak to rzekła Pani Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jeszcze gorsze jest propagowanie tego znaku gorsze bo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z 14:11"plebejskie mądrości na kafe"jest sam w sobie plebejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:02 który to temat z 14:11 i co to są plebejskie mądrości dodam co to jest pleps wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz na Komorowskiego... sam sie przecież nie wybrał. :D Polacy to imbecyle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 15:16 jesteś imbecylem. Współczuje ale nie martw się to nie twoja wina taka się już urodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SS - Służby Specjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla mnie jeszcze gorsze jest propagowanie tego znaku gorsze bo niebezpieczne. " Co rozumiesz przez propagowanie symbolu, i dlaczego miałoby to byc niebezpieczne? Symbol to tylko symbol, groźne są idee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ss, czyli ss-meni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce choć nieliczne ale są organizacje neonazistowskie propagujace faszyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, że są takie organizacje? Nie wiem co to ma wspólnego z znajomościa symbolu SS. Uważasz że znajomośc symbolu ss, i wiedza historyczna w społeczeństwie spowoduje wzrost poparcia dla organizacji neonazistowskich? litości... "SS - Służby Specjalne " "ss, czyli ss-meni?? " Zastanawiam się, czy osoby dodające takie posty celowo prowokują, czy naprawde są tak ograniczone...Oczywiście musi być też wtrącenie nie na temat o Komorowskim, bo musiał sie znaleźć ktoś kto wszedzie musi wcisnąć politykę. Współczuje bliskim takich osób, ciągłe wysłuchiwanie monologów o PO, PiS, Tusku i Komorowskim musi być dobijające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prowokuję, nie każdy musi wszystko wiedzieć, mi się "ss" kojarzy jedynie z ss-manami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Symbol SS był tylko wykorzystany przez niemcy , a znany jest od wieków jako symbol słońca, pisałam o tym pracę więc nikt mnie tu nie zagnie ;) Kolejny raz szatanistka się mądrzysz i znów nie wiesz co mówisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
a czy autorka wie kto to jest Osip Szczynukowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kolejny raz szatanistka się mądrzysz i znów nie wiesz co mówisz" Na jaki temat się mądrze i czego nie wiem? O co ci chodzi? A symbol słońca to swastyka a nie symbol ss, zresztą temat nie jest o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty się mądrzysz, piszesz w zasadzie nie na temat(bo nie dyskutujemy o tym, czego symbolem symbol SS był kiedyś, tylko o tym, że ludzie nie potrafią go rozpoznać) i jeszcze zarzucasz mi, że "mądrze się i nie wiem co mówie" mimo iż nigdzie się nie mądrzyłam... to taki trolling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
no to wiesz kto to był ten Szczynukowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znak ss to dwie runy Sig. Runa sig to faktycznie znak słońca W III rzeszy „Sig” oznaczała zwycięstwo. Podwójne runy „Sig” widniały na patkach mundurów SS-mańskich, pierścieniach, sztyletach i hełmach. Ok, masz racje. Tylko wyjaśnij, gdzie niby "mądrze się a nie mam racji", bo nie było w ogóle dyskusji na temat tej runy, tylko na temat tego że ludzie nie potrafia rozpoznać symbolu ss. Dlaczego więc na siłe wymyślasz pretekst by mnie wyśmiać? W którym miejscu nie wiedziałam co mówie, zanim nie wiadomo po co wyskoczyłaś z tym symbolem słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to wiesz kto to był ten Szczynukowicz? " Po co zadajesz mi takie durne pytanie nie na temat? Sprawdziłam w google, chcesz porozmawiac o polityce, spadaj na forum polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcy tylko trochę zmodyfikowali oryginalny symbol i zmienili jego kąt nachylenia. Ten hinduski symbol miał im przynosić szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×