Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Groupon, powiekszenie ust, pomocy! WARSZAWA

Polecane posty

Gość gość

... Więc tak, mój facet jest dość mało rozgarniętym pod tym kątem osobnikiem i... Chce mi dać na urodziny groupon na powiększenie ust. Tak, muszę wybrać bardzo szybko, bardzo pilnie. Znalazłam trzy. Może znacie te kliniki, ktoś w nich robił? Zauwazylam, ze najwiecej osob kupilo od Pana Przybylskiego. Zaryzykowac? To te trzy kliniki: Klinice Urody G&G Hair Spa Ren Clinic Klinice Odnowy Kolagenowej Prof. Przybylskiego Mam... Raczej małe usta, które nie są kreseckami i są dość kształtne, ale chce je powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać jak glonojad ? zawsze jest ryzyko komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam już bardzo wiele powiększonych ust i nie wygląda to wcale tak źle. Prosiłabym tak czy siak o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kasy- żeby efekt był bardzo często potrzeba 2-3 ml kwasu. Ile możesz dostać teraz na wizycie? 1 ml? czy mniej? Tym bardziej na małych ustach. Niech Ci na urodziny kupi coś innego. Zastanów się dlaczego te kliniki muszą się ogłaszać w gruponie. Poczytaj jak sam grupon funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ml mi wystarczy. Az tak malych nie mam :D A ktos nie ma opinii o tych klinikach? Moi znajomi ktorzy maja swietny saln tatuazy sie tam promuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na G.to są same dziadostwa i firmy,które plajtują i bronią się resztkami jakie im pozostały-mówię o wszystkich dziedzinach,które tam się ogłaszają.Nie bądż naiwna,nic nie da ci nikt za darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria4020
Co do tego portalu z promocjami to też nie jestem jakoś przekonana. Ja swój zabieg powiększania ust wykonałam w Warszawie na Rudzkiej w salonie Extravaganza . Z samego przebiegu zabiegu jestem bardzo zadowolona. Pani dr. Dominika Glapińska podeszła do mnie bardzo indywidualnie, profesjonalnie, z humorem i delikatnością. Spodziewałam się że efekt będzie bardziej spektakularny ale domyślam się że uzależnione jest to od ilości użytego preparatu - z resztą lepiej nie przesadzić. Tydzień temu podała mi 2/3 ampułki i jestem już umówiona na uzupełnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym uważała na tego typu promocje. Mogę polecić swoje sprawdzone miejsce, gdzie powiększam usta - Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów. Zawsze wychodzę zadowolona i usta są naturalne i bardzo nawilżone. Polecam - efekt utrzymuje się naprawdę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×