Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on szuka za mną kontaktu, jak myslicie?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio spotkałam po długim czasie mojego byłego na imprezie. Chociaż było tam wiele więcej znajomych osób to podzedł do mnie, pytał sie co słychać, ja jednak chwile pozniej jak zobaczyłam koleżanke powiedziałam mu, że musze juz isc bo ona mnie woła. Potem natepnego dnia była jeszcze jedna impreza ,ale mnie już na niej nie było, ale moja koleżanka mi powiedziała, że pytał się o mnie gdzie jestem. Waszym zdaniem możliwe ,że szukał ze mną kontaktu czy to raczej nie świadczy o niczym? W sumie widzieliśmy sie na krotko bo ciagle sie mijaliśmy gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby szukal to by znalazl nie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie bardzo w sumie jak miał znaleźc bo jak pisałam na pierwszje imprezie widzieliśmy sie krotko bo jak on przyszedł ja musiałam niedlugo wracać do domu, na drugiej mnie nie było tylko o mnie pytał, a poza tym nie ma nawet mojego numeru nowego bo zmieniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby szukał, to by znalazł, jestem tego samego zdania. nie dopowiadaj sobie, bo i po co? niepotrzebnie robisz sobie nadzieję. były to były nie bez powodu, daj sobie szanse na poznanie kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być moze dalej o tobie jakos tam mysli co nie jest jednoznaczne ze chcial z Toba dalej byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×