Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Ale chciałbym poznać kobietę, która ma parcie na bycie sławną.

Polecane posty

Sławę z najwyższej półki, nie tandetną typu: byleby mówili, nie jest ważne co. Kobietę z charyzmą, z umiejętnościami, oryginalną, kierującą się pięknem. To tak pokrótce.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie toleruje takich którzy w ten sposób to ujawniają :D bo to świadczy o braku klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie mają kupę testosteronu czyli są półfacetami i rodzą pedałów jeśli w ogóle rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie praktycznie byłoby spotkać kobietę która ma parcie na bycie ostro wyruhaną?a baba z charyzmą to mi się kojarzy z Kazimiera szczuka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie dają d**y za karierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" baba z charyzmą to mi się kojarzy z Kazimiera szczuka" aleś pierdnął głupio koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli kierującą się pięknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23:22 racja ;) ale co poradzić, parcie mam.:P No nic, za wcześnie pojawiła się ta chęć, muszę dopracować klasę. Dziękuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23:27 niezwracanie uwagi na brzydotę szeroko rozumianą, między innymi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem aktorkę poznałem przez internet i jeżeli o tamtą chodziło to interesował ją układ bez zobowiązań, no cóż... jakoś zrezygnowałem bo ona miała wtedy chłopaka którego chciała zdradzać ze mną w innym mieście to nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o chetny na ******ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23:41 Na przyszłą gwiazdę chętny, a nie gwiazdki.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatuszek
Parcie na bycie sławną jest dość zgubne. Komu to potrzebne,ja sie ciesze,że nie jestem sławna,cenie sobie prywatność moge normalnie wyjsc na ulicę i nie przybiegają do mnie jacyś psychofani :D slawa to ciężki kawalek chleba tak naprawdę. Sporo pochwał,ale też i sporo krytyki. Nigdy nie zazdroscilam nikomu sławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, to co opisałaś, to kojarzy mi się ze sławą pospolitą. Tak, skutek uboczny to rozpoznawalność, ale połączona z nachalnością rozpoznających. Bo sama rozpoznawalność, podziwianie za to co ów sława dokonała, to jednak przyjemność. Prywatność można zachować, trudno, ale nie jest to niewykonalne. Też nie zazdrościłem, nie zazdroszczę. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak,ja tez lubie podziwiać,ale jednak czy sama chciałabym być tak podziwiana,to nie jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudniej żyć będąc podziwianym, bo sława zobowiązuje. A w życiu jednak lepiej być nonkonformistą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,jednak u mnie to dotyczy innych sfer życia...poza tym uwazam,ze to co trzeba zrobić i czego pilnować,nie jest na pokaz,czyli nie,ze będąc sławną,bardziej bym sie pilnowała,tak samo jak teraz,bo nie robie tego,zeby ktoś podziwiał,tylko z innych powodów poza tym i tak Bóg wszystko widzi,a nie chce go tak bardzo zawieść ;) staram sie zachowywać dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to osoba slawna lepiej jak jest silna psychicznie,odważna i ma dystans do życia...w razie fali krytyki zeby sie nie załamała i pewnie więcej pokus,ale jak coś dla kogoś i tak nie ma znaczenia,to nie ma znaczenia,czy pokusy są czy nie. jak czegoś nie chce jeść to nie zjem niewazne czy mam na talerzu czy tego w ogole nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No masz to swoje parcie na szkło,jak nie jak tak.Deviancik ,kamera Cię lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OjaCie, zapomniałem o tym temacie.:D Dzisiaj odpowiem, ale jutro już.:D Heja Sisi! ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ok,mam na 11-tą i wiesz doskonale pamiętam ten film z komentarzem "5 +",niezła ocena..aż kipiałam z zazdrości.gust masz dobry.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, ależ ja nie mam parcia na szkło. Chcę być w cieniu Gwiazdy;), znaczy blasku. Być jak cień i wślizgiwać się pod blask. Niewidoczny ach. ;) Nawet rym się pojawił jako taki.:D Z mroku w cień jak laleczka Chucky. :classic_cool: A z tym parciem to bardziej chodzi mi o to, że chcącą osiągnąć coś więcej . Robić coś ponad normę, przekraczać granice. A to chyba jednak połączone jest ze sławą mniejszą bądź większą? Silna psychika gdy ktoś chce być sławny jest niezbędna, też tak uważam. Odwaga, dystans oczywiście też. W sumie to w życiu takim normalnym bez parcia ;) te cechy również niezbędne przecież. ;) AAA cóż to była za film? "To nie był film" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
To co to było słodziaku,może teraz po trzech latach ,mi powiesz co to było..;-)?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
dobra,nie pytam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×