Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shoutgirl

Gdzie się podziali wysocy faceci? :o

Polecane posty

Gość michaal93
No właśnie piszesz o przypadku pary gdzie kobieta była wyższa a sama masz wymagania,że facet musi być wysoki co przy twoim sorki dość marnym wzroście każdy Polak byłby wyższy pomijając przypadki karłowatości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bormir zrozumiał - dziękuje. Michał uspokój ku...rcze blade się, przecież ona też patrzyła na niższych, bo woli niższych i wybrałaby niższych nawet gdyby miała wyższych. Bardzo nie po polsku, ale zrozum w końcu, że przecież taj jak to trafnie ujął kolega, być z kimś, kto nam się nie podoba nie ma sensu, a jeszcze zabierasz go komuś, komu mógłby się spodobać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I autorko atrakcyjne kobiety bez względu na wzrost nie mają problemu ze znalezieniem odpowiedniej osoby, te niższe wręcz mają zdecydowanie łatwiejsze zadanie.na atrakcyjność zwłaszcza kobiety. Składa się wiele czynników , wzrost jest tylko 1 ze składowych . Jak ci zależy tylko na wzroście to się ożeń z żyrafa z zoo albo jakimś wysokim drzewem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaal93
Szkoda,ze Robert Wadlow juz nie zyje, bo autorka mogłaby go usidlic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, skoro piszesz, że atrakcyjne osoby nie mają problemu ze znalezieniem chłopaka/dziewczyny to jesteś... Nie no nie chcę przeklinać. Przecież gust to indywidualna rzecz, więc nie ma tak, że dla wszystkich jedna osoba jest atrakcyjna, a inna dla nikogo. Nie, nie wymiguj się teraz! Zdenerwowało mnie to wszystko. Idę pobiegać, nie mam zamiaru zaprzątać sobie głowę takimi sprawami, bo piszę z gimbazą jak nie gorzej. Pozdrawiam i dobranoc ALL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem naprawdę wrażliwa i boli mnie, że są tacy bezwzględni ludzie, którzy potrafią się przyczepić do każdego szczegółu i na jego podstawie zniszczyć komuś życie. Pozdrawiam." Xxx Jestem naprawdę wrażliwy i boli mnie, że są tacy bezwzględni ludzie, którzy potrafią odrzucić sobie tylko z powodu niskiego wzrostu. Autorki, ty nie chcesz karzełków poniżej 190 cm, faceci 190 cm nie chcą takich karzełków jak tu, czy daje ci to coś do myślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? sa przeciez ludzie, ktorzy przez jakies 90% spoleczenstwa jako ładni. Jakby tak nie było to nie byłoby tylu ludzi-klonów, którzy wzorują się na gwiazdach,żeby koniecznie wyglądać jak oni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaal93
autorka się uważa za lepszą, bo może wytknąc niski wzrost facetom i zasłania się wrażliwością jak ktoś jej wytknie,że sama nie jest najwyraźniej na tyle atrakcyjna. Najwyraźniej nie jest i zgodzę się z gościem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gust? :D x Oczywiscie, ze są gusta, ale to nie zmienia faktu, że są osoby UNIWERSALNIE atrakcyjne tj. że np. 90% zapytanych uzna tę osobę za atrakcyjną. Chyba, ze chcesz wmówić, że nie ma takich osób...ponownie, odsyłam do literatury, badań atrakcyjności itp Wielokrotnie to już udowodniono. x Więc jak choćby 70% osób uznaje za atrakcyjną daną kobietę, a Ciebie np. jedynie 10% to kto ma większe szanse na wysokiego? :D Po prostu TRZEBA MIEĆ COŚ DO ZAOFEROWANIA. Jak się nie ma wyglądu trzeba mocno nadrabiać charakterem (sam wygląd na dłuższą metę też nie starczy). Tak czy owak trzeba mieć cechy które PRZYCIĄGAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę, że ktoś pisał już to co ja :D x Niziołki, wyluzujcie. Chyba lepiej, że osoby które patrzą tylko na jeden parametr się skreślają. Gorzej chyba byłoby trafić na taką, zakochać się a potem usłyszeć te paskudne słowa "Jesteś za niski" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no shoutgirl, odpuść sobie, weź jakiegoś niższego plisss, bo jak ja ze swoim 1,75 m będę przy takim 1,65 wyglądać? a dla Ciebie to olbrzym przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×