Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

terenówka u dziewczyn

Polecane posty

Gość gość
A już myślałem, że Kotka jest "mistrz kierownicy ucieka" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaką długość lufy ma ten czołg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały zestaw czy samego konika? Zresztą tak czy tak domyślam się że wrażenia masz niezapomniane ;) Może nawet większe jeśli samym koniem jechałaś bo ciężarówka solo startuje prawie jak odrzutowiec ;) Mocna ta skakanka. 560 koni to już naprawdę smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde powiedziawszy miala 610 na oske napedowa, byla stuningowana, tz "open pipe", bez katalizatora i tlumika, z 16 hella lampami, dodatkowym grillem i velurowo skorzanym wnetrzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten dzwiek gdy takie 40 ton ruszalo np z pod swiatel.... swist intercoolera przy zmianie biegow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd mi Kotka,ale nie wiem o czym piszesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kochał to auto? ;) Ja jestem normalny chłopak. Pracuję tylko jako kierowca i nie zakochuję się w narzędziach pracy. Mam dobre auto choć bez dodatkowych halogenów i innych cudów. Zwykły volvo (najwyższy skoro już pytałaś) automat 440 koni. Żadne cuda. Taki zwyczajny biały jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jakoś mnie nie ciągnęło do samochodów, chyba nie miał mnie kto zarazić tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firana. Nie lubię jak mi agregat za ściana łomocze. Jakoś do chłodni nie miałem cierpliwości i wolę firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka i te jej kocury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie potrafiłem przy tym łomocie spać. Już nawet na noc spod naczepy wyjeżdżałem ze dwa metry i nawet to nic nie dawało. A kiedyś jak mi się agregat w czasie ulewy zepsuł a ja miałem ładunek na wyznaczona temperaturę i musiałem w tym deszczu go odpowietrzyć to już miarka się przebrała. Można mnie było dosłownie wykręcać a w chwili gdy agregat zaskoczył deszcz przestał lać. To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz to moj fetysz :) facet ma pachniec facetem, ma chrapac w nocy, ma miec szetlanda na klacie i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio lubisz chrapiących facetów? To chyba jesteś ewenementem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jednak ciężarówki to tylko praca choć przyznam szczerze że gdy już muszę wsiąść do auta i jechać to wolę jechać ciężarówką. Teraz idę spać na swoim własnym tapczanie ;) Ty tez śpij dobrze. Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakby tak wszystkie kocury zaczęły chrapać w jednym momencie to niezła symfonia by powstała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz przerabiabialam synchroniczne chrapanie ;) ale mowimy o chrapaniu a nie symulacji pily spalinowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwa jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się lufy, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną opcją będzie dla Ciebie Land cruiser ,rozważ to jak bedziesz szukała niezawodnego samochodu na dlugie lata.Ja jezdze nim ponad 5 lat i nie dosc ze wszedzie wjade to jeszcze robie duze wraznie na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×