Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ludzie stąd przechodzą do reala?

Polecane posty

Gość gość
Zostawcie ją, niech tu klepie, kolejne kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
spokojnie Kusza, gość choćby przestał być anonimowy to będzie udawał że to nie on to jest jak ze złodziejem kłamcą, choć złapiesz Go za rękę to będzie się upierał że to nie Jego ręka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to chyba nieaktualne... strzeliłem focha, zanim zauważyłem, że jesteś pustą , zjechaną moralnie babą. Na kogoś takiego chyba nie warto marnować focha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie chciałem sobie przypisywać, to był skrót myślowy, "zauważyłem" w poście pomarańcza z 9:19, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale ja nie trzymam nikogo nigdzie siłą :( jestem pacyfistą, nie używam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuszełłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza,czyli dark z bólem d**y założyła jako gość ten temat,po czym sobie odpowiedziała.No trzeba być niezwykle optymistycznym i otwartym na ludzką głupotę człowiekiem,żeby tego za żer nie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale beka :-D Kusza Myślivski dziś Własnoręcznie go założyłam i zamierzam siedzieć tu cały dzień. Zmieniać nicki, avatary i kłócić się z gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze cos ciekawego poczytam.. a tymczasem rozmowy zbaczaja w zwyklym kierunku.. kto jest kto i dlaczego :) gosciu, nie masz czego zazdroscic.. znajdz sobie kolezanke lub kolege z ktora/ym bedziesz robil zwykle rzeczy. bardzo fajna sprawa. mozna rowniez wchodzic razem do przymierzalni.. mmmmmm.... bardzo to lubimy :) jesli chodzi o wanne.. to nie jestem przekonana. od kilkunastu lat gustuje w prysznicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida jeszcze Ci się głupoty w głowie trzymają to nie jest aż tak źle z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy "jeszcze" 😤.. przeciez jeszcze w grobie nie leze ... a co moze mi tego zyczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie życzę Ci nic złego :) Fajna jesteś nieraz, a że w tym wieku ... nie dziwię się :) Ja też bym Cię chętnie wypieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżę na dobranockę się ta historyjka nadaje.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma faktycznie niczego więcej do przeczytania.Zmądrzeliście wreszcie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pytania to oczywiście. Ostatnio byłam w pewnym centrum handlowym i przeszłam z Mohito prosto do Reala. Kupiłam sobie bagietkę. A pisuję też tutaj więc... wniosek nasuwa się sam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taki wniosek napisze @ do ciebie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wczoraj ktos wpisał, że ciekawska która kiedyś tu siedziała całymi dniami, ma maila w profilu, i co ? jep, Ciekawska sie loguje z nowym awatarkiem a po niej ta sucz Eve Czysty przypadekxOczywiście, że to nie przypadek. To spisek. Mający na celu kręcenie beki z Ciebie, gościu :) Żadno z was nie zauważyło logicznej uwagi Kuszy: przesadziliście z obrzucaniem błotem tak dalece, że już nie macie właściwie kogo obrzucać :) Forum stanowi żałosne zgliszcza. I jaki będziecie mieć niedługo powód do życia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark,co z twoim tematem?Pomarańczka cię pokonała?Ciebie?Bardzo dziękuję zorientowanym w tutejszych układach użytkownikom.Ta gra,w którą grają zjawiska tego forum jest po prostu nieuczciwa.Widzę jednak,że tych niezorientowanych na szczęście coraz mniej.Może odejdą wreszcie i pozwolą tu na rozmowę z kimś,kto nie jest kolejnym czyimś wcieleniem🖐️ PS Eve ty jesteś dokładnie taka sama.Stąd oczywiście twój głos wsparcia.A panowie niebiescy?Hmmm no wy to z pewnością wiecie o dark najwięcej.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie miałam, że to jest jakiś wyścig. Pewnie gdybym nawet miała, to i tak nie starałabym się bardziej. Większość panów niebieskich z którymi miałam pozaforumowe kontakty już tu nie zagląda :). I to chyba nawet nie z mojego powodu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dark,co z twoim tematem?Pomarańczka cię pokonała?Ciebie?Bardzo dziękuję zorientowanym w tutejszych układach użytkownikom.Ta gra,w którą grają zjawiska tego forum jest po prostu nieuczciwa.Widzę jednak,że tych niezorientowanych na szczęście coraz mniej.Może odejdą wreszcie i pozwolą tu na rozmowę z kimś,kto nie jest kolejnym czyimś wcieleniem PS Eve ty jesteś dokładnie taka sama.Stąd oczywiście twój głos wsparcia.A panowie niebiescy?Hmmm no wy to z pewnością wiecie o dark najwięcej.xGościu, ale jaka jestem? Moja historia jest tu znana tym, co pamiętają i naprawdę nie obchodzi mnie, w co wierzysz. Funkcjonuję od lipca zeszłego roku, wtedy założyłam nick, wówczas na ówczesnej bacówce wilka. Jedyny nick i ostatni. Nie mam pojęcia o jakich "układach" i jakim językiem do nas przemawiasz, bo nie znam niemal nikogo z tego forum tak naprawdę (bardzo dbam o jakość i bezpieczeństwo swoich kontaktów tak ogóle w życiu). Poza tym jak w świecie forum mogą istnieć "układy"? :O Rozumiem, że masz problemy emocjonalne, skoro uważasz, że to jest na tyle ważna przestrzeń w życiu, by tu budować jakieś "strefy wpływów"? Szanowałabym Twoje urojenia na temat tego kto jest kim, kto kim był i kto kim będzie, gdyby nie to, że one w dużej mierze sprowadziły to forum do takiego poziomu, że np. mnie i osobom, z którymi pisałam, uniemożliwiono tu pobyt, m.in. z powodu takich właśnie schizofrenicznych dociekań. Cóż, nie ma większego żalu, zrozumiałam, że z tym po prostu nie wygramy, a przedmiot nie wart jest walki i obecnie wchodzę już tylko po to, by mrugnąć okiem do tutejszych frustratów ;) I będę to robić, póki mi się nie znudzi (zawsze pod jednym nickiem). Kuszę znam jako Kuszę z forum, a lubię, bo jest błyskotliwa i niezależna (tak ją odbieram). Uwagę Kuszy wsparłam, bo jest logiczna, a nie z innego powodu. Nawet jeśli w swoich rojeniach czasem traficie w prawdę, to w większości trafiacie źle i nękacie forum, to jedyny efekt waszej szpiegowskiej działalności (w moim przypadku akurat nie trafiono ani razu, w żadnej kwestii, w której obrzucano mnie hejtem, więc podejrzewam na swoim przykładzie, że tak jest w większości przypadków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna zdystansowana.Mnie by się na takie kazanie czasu tracić nie chciało,ale może dlatego,że nie mam misji jak ty.:-) Żaden autorytet,by się nad tym koncentrować wypadało.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xA jednak straciłaś/eś czas, by skomentować :) Następnym razem - omiń i nie koncentruj się ;) Również do Ciebie macham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×