Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy kobietom sie najbardziej chcę seksu

Polecane posty

Gość gość
Jak tam co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NocnaZjawa dziś mam rozumiec, ze jestes uwielbiajaca babranie sie w krwi masochistka, ktora dodatkowo ma meza lubiacego to samo...coz za noc! xx Nocna zjawo ty się z choinki urwałeś jakiejś czy urwałaś? A co okres przeszkadza w uprawianiu seksu? Uwierz mi że można sobie tak poradzić, że żadnego babrania we krwi nie będzie, nie rozumiem zwrotu o masochistce. Serio okres to nie jakaś choroba, owszem niektóre kobiety mogą odczuwać bóle menstruacyjne, ale uprawianie seksu raczej złagodzi ten ból, przecież nie mamy w pochwie jakiejś rany która krwawi, może doczytaj co to dokładnie jest menstruacja i skąd ta krew się wydobywa. Mamy XXI wiek już od dawna nikt się podczas okresu nie babra we krwi a seks to nie tylko wchodzenie do pochwy, na prawdę zadziwiają mnie takie stworzenia jak ty, które sa wiecznie nastawione na nie i anty z powodu swojego ograniczenia myślowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda wiele kobiet nie odczuwa bólu w czasie okresu ale można bólu się pozbyć zawsze w 100 % jeśli jakaś odczuwa bo każdą dolegliwość powinno się likwidować nawet naturalną jak ta lub np ból przy borowaniu zęba wiem to od dwóch lekarzy moja kuzynka i jej przyjaciółka tak zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi teraz niewiem co robic ciagle sie sama zadowalam jestem mezatka 25 lat ale maz niechce sexu niemialam juz wiele lat ok 7 .caly czas sobie radzilam ale teraz przyszedl czas ze ciagle mam ochote czasem 6 razy dziennie to malo a dogadzam sobie sama i nic niepomaga Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasie okresu :P żeby wokół nie było krwi, polecam Beppy - tampony do seksu, nic się nie przeciśnie, facet nie poczuje, a dla nas to większy komfort psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×