Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przekonać rodziców do kupna kota (chłopczyka)?

Polecane posty

Gość gość
kolego ? no no to mi sie trafiła koleżanka..... z warszawyyyy ,no to możemy na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale ja nie widzę sensu kontynuacji rozmowy z Tobą. Nie pisałam tu do Ciebie a autorki tematu :) miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wczoraj pisałam o 21:20,chcesz tego kota to sobie kup,tym bardziej,że chcesz się wynieść z domu.Najwyżej będziesz żałować i szukać nowego właściciela.Może się też zdarzyć,że kot nie pożyje długo,bo te biedne stworzenia mają problemy z nerkami i przenoszą się za Tęczowy Most niekoniecznie na stare lata.Trzeba kotu badać krew czy jest kreatynina i mocznik w normie,raz na rok wystarczy ,wtedy da się ratować biedaka jak tylko problem się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj aż się wyprowadzisz i kupisz sobie sama, twoi rodzice nie muszą spełniać twoich zachcianek, oprócz dawania ci żarcia i kupna książek do gimbazy. Moja jedyna porada to taka, że skoro nie lubią kotów, to może zgodzą się na psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę,że uda się przekonać rodziców.Stawiasz się w kłopotliwej sytuacji,bo nie wiesz,że kot będzie zdrowy zawsze i grzeczny,a wtedy będą cię obwiniać,że się uparłaś.Doradcy zapomnieli,że nie każdy studiuje.Jak chcą ci kupić mieszkanie to niech kupią,a ty kota i pasuje.Po co sobie komplikować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę sensu kontynuacji dyskusji z tobą ,bardzo mnie to zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Kota chłopczyka :D umarłam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nie poczcie mi ze mam błędy bo wiem pisze na szybkonja was naprawdę proszę o pomoc nie stawiajcie mnie w trudnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pewnych spraw trzeba po prostu dorosnąć. Także do tego,by stać się odpowiedzialnym właścicielem kota lub psa.Jak ktoś sam nie potrafi się sam dogadać z rodzicami to może psychologa poprosić o pomoc w charakterze mediatora.Ta dyskusja jast bez sensu.To biedne dziecko się nudzi i prowokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×