Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Implanty pośladków

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny i chłopaki ;) Macie jakieś doświadczenia, wiadomości, opinie odnośnie implantów pośladków? Zastanawiam się nad taką opcją, bo widzę że godziny ciężkiej pracy na siłowni niewiele dają (taka budowa). Wiem, że popularny jest przeszczep tłuszczu, ale u mnie to niemożliwe. Czy któraś z Was ma implanty pośladków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego u Ciebie to niemozliwe? Nawet u chudzinek mozna znalezc sporo tluszczu do przeszczepu w posladki. Wejdz sobie na forum beauty, tam sa zdjecia posladkow dziewczyn, ktore mialy przeszczep tluszczu u dr Samira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam i znam temat przeszczepu tłuszczu w pośladki. Trzeba by mieć ok. 5 kg tłuszczu. Teoretycznie można przytyć te 5 kg, ale mam kilka wątpliwości odnośne tej metody dlatego zastanawiam się nad implantami. Zbieram opinie i zobaczę na co się zdecyduje. Póki co chodzi mi bardziej o opinie na temat implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicja

Marzyłam od dawna o pupie jak jlo i w końcu się zdecydowałam na operację u dr Boligłowy, który pomógł mi dobrać najlepszą metodę. Ostatecznie powiększyłam pośladki własnym tłuszczem, ale nie wykluczam wykorzystania implantów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×