Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierze że bogiem może być jakas energia ale śmiać mi się chce z religii katolick

Polecane posty

Gość gość
A skąd wiesz że kawałek o trójcy świętej też nie został zmieniony ? No paranoja :-O Mascara wyraźnie tam pisze że uczniowie jezusa nie myli rąk i sam jezus uważał to za wyłącznie tradycję swiecka i resztę opisalam w poprzednim poscie ... Inaczej tego zrozumieć nie można no sory ... Tak jest za każdym razem gdy przeczytam jakiś kawałek tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że to WIERUTNE bzdury i wzajemne zaprzeczenia.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że kawałek o trójcy świętej też nie został zmieniony ? No paranoja pechowiec.gif Mascara wyraźnie tam pisze że uczniowie jezusa nie myli rąk i sam jezus uważał to za wyłącznie tradycję swiecka i resztę opisalam w poprzednim poscie ... Inaczej tego zrozumieć nie można no sory ... Tak jest za każdym razem gdy przeczytam jakiś kawałek tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że to WIERUTNE bzdury i wzajemne zaprzeczenia.. pechowiec.gif x sama jesteś paranoja, wierze ze nie jest zmieniony na tym wiara polega, moge wierzyć wco chce bo to moja sprawa, ja cie nie obrazam bo nie wierzysz w nic też mogłabym zakpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nie mam do Bibli podejścia ze jest księga boska :o ale nie można mówić ze są tam same bzdury,jest tam wiele ciekawych rzeczy tylko trzeba czytać z odpowiednim nastawieniem ,dlatego ja przerwała bo dla mnie tam ewidentnie opisywane są kontakty z inna cywilizacja :o dla nawiedzonych katoli wszędzie i wszystko będzie o Bogu , jedni czytają wszystko zbyt dosłownie inni znowu interpretują tekst zgodnie z własnymi przekonaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście ze jest niesamowicie sfalszowana :o wiele tekstów uznano za apokryfy,była tłumaczona wiele razy,wydania różnią się miedzy sobą ,niby niuanse a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście ze jest niesamowicie sfalszowana pechowiec.gif wiele tekstów uznano za apokryfy,była tłumaczona wiele razy,wydania różnią się miedzy sobą ,niby niuanse a jednak x trzeba by byłoby być idiotą żeby nie uważać że ksieża nie maczali palców w Biblii, kiedyś ogladałam o tym dokument :D a mogłabyć przytoczyć coś z Biblii o obcych cywilizacjach bo nie czytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli biblia to po prostu zwykła książka trochę filozoficzno psychologiczna . Dlaczego zaraz stwarzać na jej podstawie religie ? Gości owszem masz prawo ale dla mnie Twój tok myślenia i wiary jest conajmniej dziwny i nielogiczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...otworzyły się niebiosa i miałem widzenie Boga . ... oto gwałtowny wiatr powiał z północy i pojawił się wielki obłok, płomienny ogień i blask dokoła niego, a z jego środka spośród ognia lśniło coś jakby błysk polerowanego kruszcu. A wpośród niego było coś w kształcie czterech żywych istot. A z wyglądu były podobne do człowieka. Lecz każda miała cztery twarze i każda cztery skrzydła. Nogi ich .. lśniły jak polerowany brąz. Pod ich skrzydłami z czterech stron były ludzkie ręce.. A pośrodku między żywymi istotami było coś jakby węgle rozżarzone w ogniu, z wyglądu jakby pochodnie; poruszało się to pomiędzy żywymi istotami. Ogień wydawał blask, a z ognia strzelały błyskawice. A gdy spojrzałem na żywe istoty, oto na ziemi obok każdej ze wszystkich czterech żywych istot było koło. A wygląd kół i wykonanie było jak chryzolit i wszystkie cztery miały jednakowy kształt; tak wyglądały i tak były wykonane, jakby jedno koło było w drugim. Gdy jechały, posuwały się w czterech kierunkach, a jadąc nie obracały się, wszystkie cztery miały obręcze i były dokoła pełne oczu. A gdy żywe istoty posuwały się naprzód, wtedy i koła posuwały się obok nich, a gdy wznosiły się ponad ziemię, wznosiły się i koła i słyszałem szum ich skrzydeł jak szum wielkich wód,.. Nad ich głowami, było coś z wyglądu jakby kamień szafirowy w kształcie tronu; a nad tym, co wyglądało na tron, u góry nad nim było coś z wyglądu podobnego do człowieka. A wyżej .. widziałem jakby błysk polerowanego kruszcu, z wyglądu jak ogień wewnątrz niego .. X Dla mnie brzmi to jak opisywane przez człowieka nie mającego w swym zasobie słownictwa slow jakie byśmy dzisiaj użyli typu silnik,śmigło,maszyna itp lądowanie UFO Niech was nie zmyla te "żywe istoty" prawdopodobnie chodzi o jakieś elementy mechaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli biblia to po prostu zwykła książka trochę filozoficzno psychologiczna . Dlaczego zaraz stwarzać na jej podstawie religie ? Gości owszem masz prawo ale dla mnie Twój tok myślenia i wiary jest conajmniej dziwny i nielogiczny pechowiec.gif x a co w moim toku myślenia dziwnego? jedni wierzą w kk drudzy w Boga trzeci w Boga i kk a jeszcze inni wierzą ale takie rzeczy jak Biblie biora pod wątpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli biblia to po prostu zwykła książka trochę filozoficzno psychologiczna . Dlaczego zaraz stwarzać na jej podstawie religie ? Gości owszem masz prawo ale dla mnie Twój tok myślenia i wiary jest conajmniej dziwny i nielogiczny pechowiec.gif x teraz dowaliłaś :D a jak inaczej traktować książke o naukach od Boga jak nie w kwestiach religii i wiary? bo o tym jest nie wiem czy wiesz co to Biblia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,Biblia na pewno nie jest zwyklą książką , jest niezwykla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zwykła książka jakich wiele. Dlaczego akurat biblia? A nie inna książka fantasy ? 1:36 chodzi o to dlaczego akurat a podstawie bibli stworzon oficjalna religię a nie np na podstawie tolkiena ? :O tam też można przeczytać wiele mundrosci o braterstwie odwadze itd...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie były ku temu powody, Jezus żył naprawde zdaniem naukowców :D postacie z Tolkiena nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisywanie miejsca, wydarzenia mają potwierdzenie naukowe, to wszystko było naprawde a Tolken to fikcja nie porównuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro są wyznawcy latającego potwora spaghetti to hooj wie może i są wyznawcy Tolkena :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żył i niezle was nabrał :O taki filozofek z nieco większą wiedzą niż reszta niepismiennych niewyksztalconych baranów która za parę złotych donosiła o wszystkich "cudach" jakich "dokonywał" . W dobie kamer już tak szybko się nie pojawi co ? :O łatwiej było wykonywać sztuczki przed niedouczonymi wiesniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×