Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monique91

Co sądzicie o pokazywaniu swoich dzieci na portalach społecznościowych?

Polecane posty

Gość Monique91

Hej:) Odkryłam ostatnio portal, na którym mamusie pokazują jak ubierają swoje dzieci. To znaczy trzeba przejść weryfikację czy maluch zasługuje na miano małego trendsettera ;D Ja uważam, że to fajna sprawa, bo jeśli lubisz i umiesz bawić się modą, to dlaczego nie być inspiracją dla innych mam? A do tego można wygrywać bony do różnych sklepów :D Jakie jest Wasze zdanie? Wyślecie zdjęcie swoich maluchów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique91
A ten portal to showear.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimboprawikkafekrul
Już wysłałem zdjęcie mojego penisa wystrojonego w surdut i muszkę :) Co wygrałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie mam zdania bo jak komuś pasuje to niech wrzuca zdjęcia gdzie chce. Ja np.mam fb ale dziecka zdjęć nie mam i mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie powinniśmy pokazywać swoich dzieci na portalach społecznościowych. Dzieci to nie przedmioty, którymi powinniśmy się chwalić, tym bardziej że może stać się to zagrożeniem. W dzisiejszych czasach zbyt wiele osób "lubi" przypatrywać się małym dzieciom, a my nie wiemy kim są odbiorcy tych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.strefamalychvipow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimboprawikkafekrul
Moim zdaniem powinno się pokazywać tylko penisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinniśmy pokazywać swoich dzieci na portalach społecznościowych. Dzieci to nie przedmioty, którymi powinniśmy się chwalić, tym bardziej że może stać się to zagrożeniem. W dzisiejszych czasach zbyt wiele osób "lubi" przypatrywać się małym dzieciom, a my nie wiemy kim są odbiorcy tych zdjęć. Przepraszam za nie zalogowanie się Klaudia 1809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrzucam zdjęć dziecka na FB, ani na inne portale, bo dziecko to nie maskotka do chwalenia się nią. Poza tym, jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, nie wiemy kto takie portale przegląda i do kogo te zdjęcia trafiają. A zboczeńców w sieci jest sporo. Dodatkowo uważam, że robienie z dziecka gwiazdy internetu na pewno mu nie będzie służyło, ponieważ kształtujemy w dziecku przekonanie, że ładny wygląd, markowe ciuchy i ilość lajków, są ważnymi wartościami. A nie są:) XX INNA SPRAWA: WARTO CHYBA TEN WĄTEK ZAKOŃCZYĆ, BO MA ON ZAPEWNE NA CELU REKLAMĘ KONKRETNEGO PORTALU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz fejsa upublicznionego czyli każdy widzi co tam dajesz lub masz 500 - 2000 znajomych to faktycznie lepiej nie dawać zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×